Yasumi - "edenowe" odmładzanie hiperbarycznym tlenem + Terapia TTS

<
Gallery image
>
Yasumi OxyDerma Fusion 1
<
Yasumi OxyDerma Fusion 1Yasumi OxyDerma Fusion 2
 
>
 
 

Siedem zalet terapii tlenem hiperbarycznym, czyli dlaczego warto skorzystać z zabiegu Yasumi OxyDerma Fusion.


1. Działa na skórę odmładzająco. Dzięki skoncentrowanej dawce tlenu i wysokiemu ciśnieniu dociera do głębokich warstw skóry, pobudzając metabolizm komórek i w konsekwencji poprawiając jej kondycję.

2. Przywraca prawidłowe środowisko komórkowe, dzięki czemu zwiększa się mechanizm antybakteryjny i znacznie przyspiesza proces gojenia uszkodzeń skóry.

3. Zabieg dla każdego rodzaju skóry, dla osób w każdym wieku, może być wykonywany o każdej porze roku.

4. Zastosowanie tlenu hiperbarycznego w trychologii daje efekty w przypadku skóry przesuszonej, łojotokowej oraz hamuje wypadanie włosów.

5. Terapia TTS ( Transdermal Therapeutic Systems) pozwala w nieinwazyjny sposób transportować substancje aktywne w ściśle określonej dawce, w danym czasie, wykorzystując czysty tlen hiperbaryczny.

6. Doskonały zabieg dotleniający dla osób zestresowanych, zmęczonych, mało przebywających na świeżym powietrzu, prowadzących tzw. siedzący tryb życia.

7. OxyDerma Fusion skutecznie, bezpiecznie i bezinwazyjnie rozwiąże problemy skóry i dotleni organizm, dzięki czemu poprawi się ogólna sprawność psychiczna i fizyczna.

Urządzenie otrzymało tytuł Innowacja LNE podczas 35-go Kongresu LNE w Krakowie. Sprawdź, w którym gabinecie wykonamy dla Ciebie ten zabieg http://gabinety.yasumi.pl/Autor: Redakcja
Data publikacji: 14-07-2020

KOMENTARZE

bardzo dobrze dotlenia organizm, świetne efekty na problemy skórne, wszelkie uszkodzenia skóry szybko się goją, już po pierwszym zabiegu są efekty, polecam skorzystać z zabiegu w gabinetach Yasumi :)
 
Marlena Pawelec | 14.07.2020 | 16:44
byłam na zabiegu w terapii tlenem hiperbarycznym Instytucie Yasumi. Stan skory po zabiegu jest fantastyczny, a efekty są natychmiastowe. Cera jest nawilżona i rozjaśniona. Polecam każdemu!
 
Iwona Kurowicka | 15.07.2020 | 14:10
Zabieg wykonujemy w naszym gabinecie od roku. Sprawdził się doskonale. Polecam dla każdej cery, nawet dla najbardziej wrażliwej. Polecam szczególnie dla osób pracujących w zamkniętych pomieszczeniach - tu widać efekt już od pierwszego razu. Ulubiony zabieg pań z biura i pracowników służby zdrowia.
 
Maria Jezierska | 15.07.2020 | 21:32

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności