Yasumi Massiro Skin Scrubber - peeling kawitacyjny

<
Gallery image
>
Yasumi Massiro Skin Scrubber 1
<
Yasumi Massiro Skin Scrubber 1Yasumi Massiro Skin Scrubber 2
 
>
 
 

Gdybyśmy zdawali sobie sprawę z zalet peelingu kawitacyjnego, każdy miałby w domu urządzenie do jego wykonywania. Bezbolesne oczyszczanie twarzy za pomocą fal ultradźwiękowych to tylko jego podstawowe zadanie. Jednak to małe urządzenie daje nam dużo więcej.


Peeling kawitacyjny ma więcej zalet niż myślisz

Peeling kawitacyjny polega na bezbolesnym oczyszczaniu skóry za pomocą fal ultradźwiękowych. Wytwarzane są one przez specjalne urządzenie. W zetknięciu z wilgotną skórą wywołują efekt kawitacji. Mikroskopijne kropelki wody pod wpływem ultradźwiękowych drgań gwałtownie pękają. Pękając, rozbijają martwe komórki naskórka.

Oczyszczają go, odsłaniając młodszą warstwę skóry. Można by pomyśleć, że uzyskujesz efekt podobny do tradycyjnego peelingu mechanicznego lub enzymatycznego. Tymczasem peeling kawitacyjny nie tylko oczyszcza skórę z martwego naskórka i nadmiaru sebum, wygładza ją i zmiękcza, ale również usuwa bakterie odpowiedzialne za powstawanie trądziku. Dlatego jest wręcz wskazany dla osób z wypryskami. Ponadto sprzyja regeneracji skóry, gdyż przyspiesza odnowę komórkową. Stymuluje wytwarzanie kolagenu oraz elastyny. Dzięki temu skóra staje się gęstsza, jędrniejsza. Dodatkowo dotlenia, odżywia i nawilża skórę, spłyca zmarszczki i rozjaśnia przebarwienia. Peeling kawitacyjny możesz wykonywać w domu. Umożliwia ci to Yasumi Massiro Skin Scrubber.


Yasumi Massiro Skin Scrubber - peeling kawitacyjny, sonoforeza, mikromasaż

Urządzenie do domowego peelingu kawitacyjnego oraz sonoforezy. Emituje ultradźwięki o częstotliwości drgań 33 kHz. Oczyszcza skórę z martwego naskórka, sebum i zanieczyszczeń. Wygładza, zmiękcza i rozjaśnia. Poprawia mikrokrążenie, odżywienie i nawilżenie. Sprzyja regeneracji. Działa antyseptycznie, więc pomaga skórze trądzikowej. Yasumi Massiro Skin Scrubber możesz również wykorzystać do mikromasażu, który rozluźnia mięśnie twarzy i poprawia mikrokrążenie, a także zabiegu sonoforezy. Polega on na wprowadzeniu substancji aktywnej do głębiej położonych warstw skóry. Wystarczy, że rozprowadzisz po twarzy zawartość jednej z ampułek Yasumi i zastosujesz Massiro Skin Scrubber. Do sonoforezy polecane są:

Ampułka Witamina C do pielęgnacji skóry z widocznymi oznakami fotostarzenia się, o nierównym kolorycie, z rozszerzonymi naczynkami. Działa antyoksydacyjnie, odmładza, zmniejsza przebarwienia, nadaje cerze promiennego blasku.
Ampułka Lifting do pielęgnacji skóry, która utraciła jędrność i elastyczność. Poprawia kondycję skóry, ujędrnia ją, napina, zwiększa sprężystość. Polecana także do stosowania na skórę biustu i brzucha, zwłaszcza po ciąży lub spadku masy ciała.
Ampułka Dry Skin do cery suchej i wrażliwej. Intensywnie nawilża, przynosząc ulgę suchej skórze. Zapobiega destrukcji włókien kolagenowych i powstawaniu zmarszczek.


Cena: Yasumi Massiro Skin Scrubber / 330 zł

Dostępne na https://sklep.yasumi.pl/ oraz w gabinetach Yasumi https://gabinety.yasumi.pl/Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 16-02-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES