Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój

<
Gallery image
>
Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój 1
<
Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój 1
 
>
 
 

Już tegoroczne święta Bożego Narodzenia i Sylwestra będą mogli spędzić pierwsi goście w nowym Hotelu SPA Dr Irena Eris, położonym nieopodal Parku Zdrojowego uroczego kurortu - Polanicy-Zdroju.


W jednym z najpiękniejszych kurortów, słynących nie tylko ze zdrowotnych właściwości wód mineralnych, ale i z największej liczby dni słonecznych otworzył się trzeci Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój. Ten luksusowy, pięciogwiazdkowy hotel przygotował 85 pokoi i apartamentów, restaurację, kawiarnię i klub, których wnętrza odwołują się do ponadczasowego stylu art déco. Na gości czeka wiele atrakcji, m.in. nowoczesne Centrum SPA z dwoma basenami, kompleksem saun, wannami jacuzzi, w tym również na tarasie zewnętrznym, górskim strumieniem, wanną lodową. Relaks w spa umilą wspaniałe widoki z okien na przyrodę okalającego hotel Parku Leśnego. Osoby dbające o sylwetkę będą mogły korzystać ze studia cardio, sali fitness oraz do squash'a. Sercem hotelu jest Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris z szeroką gamą firmowych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, zabiegów odmładzających z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu kosmetologicznego, masaży - od klasycznych po orientalne, kuracji spa oraz zabiegów  medycyny estetycznej. Restauracja Art Déco serwuje à la carte dania kuchni polskiej, z dużym wpływem lokalnych specjałów, ale i międzynarodowej. W hotelu znajdą dla siebie propozycje również goście biznesowi - dwie sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny.

www.drirenaerisspa.comAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 26-11-2014

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności