Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris & Dr Irena Eris Concept Store w warszawskiej Fabryce Norblina

<
Gallery image
>
Dr Irena Eris Concept Store w Fabryce Norblina 1
<
Dr Irena Eris Concept Store w Fabryce Norblina 1Dr Irena Eris Concept Store w Fabryce Norblina 2Dr Irena Eris Concept Store w Fabryce Norblina 3Dr Irena Eris Concept Store w Fabryce Norblina 4Dr Irena Eris Concept Store w Fabryce Norblina 5Dr Irena Eris Concept Store w Fabryce Norblina 6
 
>
 
 

To pierwsze miejsce na mapie beauty o holistycznej, unikalnej formule, w której klienci mogą zasięgnąć porad doświadczonych specjalistów, a w Kosmetycznym Instytucie skorzystać z innowacyjnych zabiegów i kuracji pielęgnacyjnych. W ekskluzywnie wyposażonym wnętrzu klienci poczują się wyjątkowo, dzięki wydzielonym przestrzeniom. W 6 nowoczesnych gabinetach można skorzystać z autorskich zabiegów na twarz i ciało, masaży oraz zabiegów wspartych technologiami Dr Irena Eris Revicore Hi-Tech System. Dopełnieniem oferty są zabiegi medycyny estetycznej.


W strefie Concept Store klienci mogą poczuć markę, odkryć konsystencję i zapachy kosmetyków. O piękno urody zadbają wizażystki wykonujące profesjonalny makijaż kosmetykami Dr Irena Eris Make Up.

W doborze profesjonalnej dostosowanej do indywidualnych potrzeb pomogą kosmetolodzy przeprowadzając na miejscu aparaturową diagnozę skóry przy pomocy specjalistycznego urządzenia VISIA.

Koncept tego wyjątkowego miejsca wyróżnia niezwykła atmosfera oraz troskliwa opieka ekspertów, którzy kompleksowo zadbają o skórę swoich klientów i z pasją współtworzą świat marki.

https://instytuty.drirenaeris.com/warszawa-wolaAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 12-12-2022

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES