Alterna Bamboo Beach - letnia ochrona i pielęgnacja włosów

<
Gallery image
>
Alterna Bamboo Beach 1
<
Alterna Bamboo Beach 1Alterna Bamboo Beach 2Alterna Bamboo Beach 3Alterna Bamboo Beach 4Alterna Bamboo Beach 5
 
>
 
 

Zadbaj o swoje włosy latem z linią kosmetyków Bamboo Beach marki Alterna, które chronią włosy przed promieniami UV, a także doskonale je pielęgnują. W skład linii wchodzą cztery produkty: jedno-minutowa maseczka do włosów, balsam do stylizacji włosów, mgiełka nadająca efekt fal oraz spray do pielęgnacji włosów.


W skład linii Alterna Bamboo Beach wchodzą:

1 Minute Recovery Masque After-Sun Treatment

Maseczka

Jedno-minutowa maseczka do włosów zregeneruje, odżywi i ochroni. Specjalnie opracowana formuła z filtrem UV niweluje negatywne skutki opalania, basenu i słonej wody na Twoich włosach. Sprezentuj sobie zdrowe, sprężyste włosy bez względu na sezon!

Cena: 135 PLN


Breeze Dry Balm Air Dry Styler

Balsam do stylizacji włosów

Balsam do stylizacji włosów, który pomoże podkreślić naturalną teksturę lub wzmocnić efekt kręconych włosów. Specjalnie opracowana formuła z filtrem UV chroni włosy przed negatywnymi skutkami opalania, basenu i słonej wody. Sprezentuj sobie zdrowe, sprężyste włosy bez względu na sezon!

Cena: 129 PLN


Ocean Waves Tousled Texture Spray

Mgiełka do pielęgnacji włosów

Mgiełka do włosów, która nadaje im efekt delikatnych fal, jak po powrocie z plaży a do tego chroni przed słońcem. Specjalnie opracowana formuła z filtrem UV chroni włosy przed negatywnymi skutkami opalania, basenu i słonej wody. Sprezentuj sobie zdrowe, sprężyste włosy bez względu na sezon!

Cena: 129 PLN


Sunshine Spray Protective Shine Veil

Spray do pielęgnacji włosów

Lśniące, idealnie ułożone i poskromione a do tego chronione przed słońcem włosy dzięki mgiełce Sunshine Spray Protective Shine Veil. Specjalnie opracowana formuła z filtrem UV chroni włosy przed negatywnymi skutkami opalania, basenu i słonej wody. Sprezentuj sobie zdrowe, sprężyste włosy bez względu na sezon!

Cena: 129 PLN


Kosmetyki Alterna Bamboo Beach dostępne są w perfumeriach Douglas.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 20-07-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto