Alterna Bamboo Beach - letnia ochrona i pielęgnacja włosów

<
Gallery image
>
Alterna Bamboo Beach 1
<
Alterna Bamboo Beach 1Alterna Bamboo Beach 2Alterna Bamboo Beach 3Alterna Bamboo Beach 4Alterna Bamboo Beach 5
 
>
 
 

Zadbaj o swoje włosy latem z linią kosmetyków Bamboo Beach marki Alterna, które chronią włosy przed promieniami UV, a także doskonale je pielęgnują. W skład linii wchodzą cztery produkty: jedno-minutowa maseczka do włosów, balsam do stylizacji włosów, mgiełka nadająca efekt fal oraz spray do pielęgnacji włosów.


W skład linii Alterna Bamboo Beach wchodzą:

1 Minute Recovery Masque After-Sun Treatment

Maseczka

Jedno-minutowa maseczka do włosów zregeneruje, odżywi i ochroni. Specjalnie opracowana formuła z filtrem UV niweluje negatywne skutki opalania, basenu i słonej wody na Twoich włosach. Sprezentuj sobie zdrowe, sprężyste włosy bez względu na sezon!

Cena: 135 PLN


Breeze Dry Balm Air Dry Styler

Balsam do stylizacji włosów

Balsam do stylizacji włosów, który pomoże podkreślić naturalną teksturę lub wzmocnić efekt kręconych włosów. Specjalnie opracowana formuła z filtrem UV chroni włosy przed negatywnymi skutkami opalania, basenu i słonej wody. Sprezentuj sobie zdrowe, sprężyste włosy bez względu na sezon!

Cena: 129 PLN


Ocean Waves Tousled Texture Spray

Mgiełka do pielęgnacji włosów

Mgiełka do włosów, która nadaje im efekt delikatnych fal, jak po powrocie z plaży a do tego chroni przed słońcem. Specjalnie opracowana formuła z filtrem UV chroni włosy przed negatywnymi skutkami opalania, basenu i słonej wody. Sprezentuj sobie zdrowe, sprężyste włosy bez względu na sezon!

Cena: 129 PLN


Sunshine Spray Protective Shine Veil

Spray do pielęgnacji włosów

Lśniące, idealnie ułożone i poskromione a do tego chronione przed słońcem włosy dzięki mgiełce Sunshine Spray Protective Shine Veil. Specjalnie opracowana formuła z filtrem UV chroni włosy przed negatywnymi skutkami opalania, basenu i słonej wody. Sprezentuj sobie zdrowe, sprężyste włosy bez względu na sezon!

Cena: 129 PLN


Kosmetyki Alterna Bamboo Beach dostępne są w perfumeriach Douglas.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 20-07-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności