Delia Cosmetics Cameleo Natural - natura w pielęgnacji włosów

<
Gallery image
>
Delia Cosmetics Cameleo Natural 1
<
Delia Cosmetics Cameleo Natural 1Delia Cosmetics Cameleo Natural 2Delia Cosmetics Cameleo Natural 3Delia Cosmetics Cameleo Natural 4Delia Cosmetics Cameleo Natural 5Delia Cosmetics Cameleo Natural 6Delia Cosmetics Cameleo Natural 7Delia Cosmetics Cameleo Natural 8Delia Cosmetics Cameleo Natural 9Delia Cosmetics Cameleo Natural 10Delia Cosmetics Cameleo Natural 11Delia Cosmetics Cameleo Natural 12
 
>
 
 

Produkty marki Cameleo Delia Cosmetics produkowane są z najlepszej jakości naturalnych składników i zgodnie z obowiązującymi trendami na rynku. Cameleo Natural to dwie linie kosmetyków do pielęgnacji włosów - Aqua Action i Detox.


Cameleo Natural – pielęgnacja twoich włosów leży w naszej naturze!


Natura pochodzi od łacińskiego słowa natus, czyli narodzony. Właściwości naszych produktów wynikają bezpośrednio z "wrodzonych", niezmienionych cech naturalnych składników. A jest ich aż 95%!


Produkty marki Cameleo Delia Cosmetics produkowane są z najlepszej jakości składników i zgodnie z obowiązującymi trendami na rynku. Wiosna to doskonały moment na wyjątkową premierę. Poznajcie Cameleo Natural, dwie linie kosmetyków do pielęgnacji włosów – Aqua Action i Detox.
Jak najkrócej je opisać? Naturalne składniki to naturalne korzyści! A teraz przejdźmy do szczegółów...


Linia Aqua Action

Maska przed myciem włosów Aqua Action

To innowacyjny produkt przeznaczony do stosowania przed użyciem szamponu. Oczyszczające i zmiękczające działanie maseczki to doskonały wstęp do pielęgnacji włosów przed zastosowaniem szamponu. Dzięki temu idealnie przygotujesz włosy do mycia, a także zapewnisz lepszy efekt końcowy!

Naturalne składniki = naturalne korzyści
• Mocno nawilżający olej chia
• Odżywcze masło shea

Korzyści: wstępnie oczyszczone włosy i skóra głowy, a także dodatkowy zastrzyk miękkości.

Sposób użycia: niewielką ilość maseczki rozprowadź na suchych włosach. Pozostaw na około 1 minutę, a następnie umyj włosy szamponem. Używaj codziennie lub według potrzeb. Zawsze przed zastosowaniem szamponu!

Cena: 18,40 zł / 250 ml


Szampon nawilżający Aqua Action

Zawiera łagodne i naturalne składniki myjące. Stanowi punkt wyjściowy całej pielęgnacji, zaraz po masce (patrz wyżej)!
Zawiera olej z nasion chia (szałwii hiszpańskiej) o właściwościach intensywnie nawilżających.

Korzyści: Doskonale oczyszczona skóra głowy i lśniące włosy.

Sposób użycia: niewielką ilość produktu nanieś na włosy, masuj do wytworzenia się piany, a następnie dokładnie spłucz. Powtórz w razie konieczności. Używaj codziennie lub według potrzeb.

Cena: 16,80 zł / 250 ml


Odżywka nawilżająca Aqua Action

To niezbędna dawka dobroczynnych (a przy okazji rozkosznie pachnących) składników, która sprawi, że twoje włosy będą wspaniale wyglądały!
• Nawilżający olej chia
• Odżywcze masło shea

Korzyści: lśniące i gładkie włosy, bez efektu obciążonych włosów i tłustego połysku!

Sposób użycia: nanieś niewielką ilość na wilgotne, umyte włosy. Wmasuj od końcówek w górę, a następnie dokładnie spłucz. Używaj codziennie lub według potrzeb.

Cena: 15,20 zł / 200 ml


Nawilżający spray octowy Aqua Action

Tak! Nasza odżywka w sprayu zawiera ocet! Ten naturalny składnik zapewni im miękkość i zdrowy połysk! Ten naturalny składnik zapewni im miękkość i zdrowy połysk! Nawilżający spray octowy to nowoczesne rozwiązanie dla tradycyjnych rytuałów pielęgnacyjnych i inspiracja od naszych babć , które płukały włosy czystym octem dla efektu miękkich i lśniących włosów. Spray zawiera też olej z nasion chia. Pamiętacie o naszym motto? Naturalne składniki = naturalne korzyści.

Korzyści: działa nieprzerwanie – od mycia do mycia, aby poprawić kondycję włosów i skóry głowy.

Sposób użycia: spryskaj umyte, wilgotne włosy oraz skórę głowy. Nie spłukuj! Używaj dwa razy w tygodniu.

Cena: 15,20 zł / 200 ml


Serum nadające efekt miękkiego wykończenia Aqua Action

Nasze serum to tzw. SOS dla zniszczonych końcówek i nieokiełznanych pasm włosów. Zawiera tylko naturalne olejki i emolienty.
• Mocno nawilżający olej chia
• Odżywcze masło shea

Korzyści: natychmiastowa poprawa kondycji końcówek włosów i niezdyscyplinowanych pasm.

Sposób użycia: niewielką ilość serum delikatnie wmasuj w końcówki włosów i wybrane pasma. Nie spłukuj! Używaj według potrzeb.

Cena: 15,20 zł / 55 ml


Linia Detox

Maska przed myciem włosów Detox

Innowacyjny produkt przeznaczony do stosowania przed użyciem szamponu. To rozwiązanie, które pozwoli idealnie oczyścić skórę głowy i włosy oraz przygotować je do dalszego etapu pielęgnacji. Jako pierwszy krok kuracji Cameleo Natural, maseczka pozwoli kompleksowo zadbać o kondycję włosów. Najważniejsze składniki:
• Bogata w minerały glinka
• Orzeźwiająca szałwia

Korzyści: Wstępnie oczyszczone włosy i skóra głowy, a także dodatkowy zastrzyk miękkości.

Sposób użycia: niewielką ilość maseczki rozprowadź na suchych włosach. Pozostaw na około 1 minutę, a następnie umyj włosy szamponem. Używaj codziennie lub według potrzeb przed myciem.

Cena: 18,40 zł / 250 ml


Szampon oczyszczający Detox

Szampon to mieszanka łagodnych i naturalnych składników myjących. Punkt wyjściowy całej pielęgnacji, zaraz po masce!
Naturalne składniki = naturalne koszyści.
• Bogata w minerały glinka
• Orzeźwiająca szałwia

Korzyści: Doskonale oczyszczona skóra głowy i lśniące włosy.

Używaj codziennie lub według potrzeb.

Cena: 16,80 zł / 250 ml


Odżywka oczyszczająca Detox

To niezbędna dawka dobroczynnych (a przy okazji rozkosznie pachnących) składników, która sprawi, że twoje włosy będą wspaniale wyglądały! A wśród naturalnych składników znajdują się:
• bogata w minerały glinka
• orzeźwiająca szałwia

Korzyści: lśniące i gładkie włosy bez tłustego połysku.

Używaj codziennie lub według potrzeb: nanieś niewielką ilość na wilgotne, umyte włosy, wmasuj od końcówek w górę, dokładnie spłucz.

Cena: 15,20 zł / 200 ml


Oczyszczający spray octowy Detox

Tak! Nasza odżywka w sprayu zawiera ocet! Ten naturalny składnik zapewni im miękkość i zdrowy połysk! Oczyszczający spray octowy to nowoczesne rozwiązanie dla tradycyjnych rytuałów pielęgnacyjnych i inspiracja od naszych babć , które płukały włosy czystym octem dla efektu miękkich i lśniących włosów. A poza tym ważnym składnikiem tego wyjątkowego produktu jest szałwia o właściwościach orzeźwiających.

Korzyści: działa nieprzerwanie – od mycia do mycia, żeby poprawić kondycję twoich włosów i skóry głowy.

Sposób użycia: spryskaj umyte wilgotne włosy oraz skórę głowy. Nie spłukuj! Stosuj dwa razy w tygodniu.

Cena: 15,20 zł / 200 ml


Serum nadające efekt miękkiego wykończenia Detox

Nasze serum na końcówki z naturalnym ekstraktem z szałwii okiełzna najbardziej niezdyscyplinowane końcówki i pasma włosów.
Naturalne składniki = Naturalne korzyści.
• Orzeźwiająca szałwia

Korzyści: natychmiastowo poprawia wygląd końcówek włosów i niezdyscyplinowanych pasm.

Sposób użycia: niewielką ilość serum delikatnie wmasuj w końcówki włosów i/lub wybrane pasma. Nie spłukuj! Używaj według potrzeb.

Cena: 15,20 zł / 55 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 16-05-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności