Delia Cosmetics Rose Blonde Hair Cameleo - płukanka do włosów

Różowe złoto już jakiś czas temu podbiło serca wielbicielek biżuterii, teraz moda na odcienie różu, które pojawiają się na nowo na włosach. Jak osiągnąć efekt rose blond bez konieczności profesjonalnej koloryzacji? Z odpowiedzią przychodzi marka Cameleo od Delia Cosmetics i jej kultowa linia poświęcona koloryzacji i pielęgnacji włosów. Różowa płukanka do włosów Cameleo już od lutego pojawi się na drogeryjnych półkach.


Jak działa płukanka?

Różowa płukanka do włosów zapewnia wyrazistość odcienia Twoich włosów oraz nadaje subtelny odcień włosom blond, rozjaśnianym i farbowanym. Włosy nabierają blasku, są odżywione i pełne życia. Kolor stopniowo zmywalny.


Sposób użycia:

Do naczynia wlać około 2 litry wody, dodać około 1 łyżkę stołową płukanki.  Otrzymanym roztworem płukać włosy. Można stosować po każdym myciu włosów.


Efekt:

- eliminuje niechciany żółty odcień
- nadaje piękny różowy połysk
- delikatnie rozświetla


Cena: 8,15 PLN / 200 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 08-01-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności