Farmona Jantar z węglem aktywnym do włosów przetłuszczających

<
Gallery image
>
Farmona Jantar z węglem aktywnym 1
<
Farmona Jantar z węglem aktywnym 1Farmona Jantar z węglem aktywnym 2
 
>
 
 

Zanieczyszczone środowisko, brudne powietrze i woda, sprawiają, że skóra i włosy stają się szare i podatne na przetłuszczanie. Odpowiedzią na problem zanieczyszczenia, są produkty do pielęgnacji, zawierające węgiel aktywny. Węgiel, dzięki niezwykłym właściwościom absorbującym zanieczyszczenia, pomaga oczyścić skórę i włosy, sprawia, że odzyskują świeżość i blask.


Farmona Jantar - produkty z węglem aktywnym i bursztynem, do intensywnej pielęgnacji włosów przetłuszczających się oraz narażonych na zanieczyszczone środowisko. Połączenie wyciągu z bursztynu o właściwościach pielęgnacyjnych, wzmacniających i odżywczych, z węglem aktywnym o działaniu oczyszczającym i detoksykującym, gwarantuje skuteczną pielęgnację włosów przetłuszczających się.


Pre-maska z wyciągiem z bursztynu i węglem aktywnym do włosów przetłuszczających

Aplikacja maski przed myciem włosów (technologia O-M) wspomaga absorbcję nadmiaru sebum, zanieczyszczeń i środków do stylizacji. Wyciąg z bursztynu silnie odżywia i wzmacnia włosy, bez ich obciążania oraz oczyszcza i zabezpiecza przed osłabieniem podczas mycia.

Cena: 15 PLN / 200 ml


Szampon z wyciągiem z bursztynu i węglem aktywnym do włosów przetłuszczających

Szampon zawiera wyciąg z bursztynu, który intensywnie pielęgnuje, wzmacnia i odżywia włosy. Dzięki zawartości węgla aktywnego o działaniu absorbującym i detoksykującym, szampon dogłębnie oczyszcza i odświeża włosy przeciążone środkami do stylizacji i zanieczyszczeniami. Dzięki regularnemu stosowaniu włosy przestają się przetłuszczać, wyglądają świeżo i zdrowo.

Cena: 11 PLN / 330 ml


Odżywka w piance z wyciągiem z bursztynu i węglem aktywnym do włosów przetłuszczających

Odżywka w formie pianki, dzięki zawartości wyciągu z bursztynu intensywnie pielęgnuje włosy. Delikatna formuła pozwala na codzienne stosowanie, bez efektu obciążenia, jednocześnie zapobiega przedwczesnemu przetłuszczaniu. Dzięki regularnemu stosowaniu, włosy stają się łatwe do rozczesania, wyraźnie mocniejsze, zdrowe i lepiej się układają.

Cena: 11,50 PLN / 180 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 27-09-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto