Hair Rituel by Sisley Fortifying Densifying Shampoo - nowy szampon wzmacniający włosy

<
Gallery image
>
Fortifying Densifying Shampoo 1
<
Fortifying Densifying Shampoo 1Fortifying Densifying Shampoo 2Fortifying Densifying Shampoo 3Fortifying Densifying Shampoo 4Fortifying Densifying Shampoo 5Fortifying Densifying Shampoo 6Fortifying Densifying Shampoo 7Fortifying Densifying Shampoo 8
 
>
 
 

Fortifying Densifying Shampoo to szampon zwiększający gęstość włosów dla kobiet i mężczyzn, który nadaje im zdrowy wygląd. Pobudza skórę głowy i włókna włosów, aby włosy stały się mocniejsze, grubsze i bardziej odporne. Formuła z uzupełniającymi się kompleksami składników aktywnych działa kompleksowo na skórę głowy i włókna włosów.


- Revitalizing Stimulating Complex: działa na skórę głowy, aby wzmacniać włosy. To zestaw składników, które chronią witalność włosów, wzmacniają je i sprawiają, że stają się bardziej wytrzymałe.

- Densifying Complex: działa na poziomie włókien włosów, aby włosy stały się bardziej gęste, miękkie i lśniące.


Regularne stosowanie szamponu sprawia, że włosy stają się mocniejsze, bardziej odporne i odzyskują jakość pięknych, młodych i lśniących włosów. Żelowa konsystencja zmienia się w kontakcie z wodą w delikatną, gęstą pianę. Świeża kompozycja zapachowa jest oparta na składnikach aktywnych naturalnego pochodzenia. Szampon jest odpowiedni dla kobiet i mężczyzn.


Idealny do stosowania wraz z serum Hair Rituel by Sisley

Najpierw użyj szamponu Fortifying Densifying Shampoo, który stanowi pierwszy etap rewitalizującego rytuału pielęgnacji włosów. Następnie nałóż Revitalising Fortifying Serum o skutecznej, skoncentrowanej formule, która jeszcze bardziej wzmacnia i zagęszcza włosy.


Aplikacja

Nałóż niewielką ilość produktu na mokre włosy. Wmasuj w skórę głowy i włosy aż po końcówki. Dodaj wody, aby powstała piana, następnie dokładnie spłucz. Aby uzyskać najlepsze efekty, pozostaw na 3 minuty. Unikaj kontaktu z oczami. Bez powierzchniowo czynnych siarczanów.


Rewitalizujący rytuał pielęgnacyjny

Intensywna kuracja przez 1 miesiąc:

- Stosuj szampon Fortifying Densifying Shampoo do każdego mycia
- Stosuj Revitalizing Fortifying Serum co drugi dzień


Kuracja podtrzymująca efekty przez 2 miesiące:

- Stosuj szampon Fortifying Densifying Shampoo do każdego mycia
- Stosuj Revitalizing Fortifying Serum dwa razy w tygodniu


Całoroczna pielęgnacja podtrzymująca efekty:

- Stosuj szampon Fortifying Densifying Shampoo do każdego mycia lub na zmianę z innym szamponem Hair Rituel by Sisley
- Stosuj Revitalizing Fortifying Serum co drugi dzień.


Substancje aktywne i składniki

- Revitalizing Stimulating Complex (wyciąg z pszenicy samopszy, cynk, miedź, magnez, witamina B6, octan witaminy E i prowitamina B5): pomaga pobudzać skórę głowy
- Densifying Complex (proteiny baobabu i analog ceramidu): wzmacnia struktury proteinowe i lipidowe włosów, a także sprawia, że włosy stają się mocniejsze i grubsze– Arginina: działa rewitalizująco
- Alfa-bisabolol naturalnego pochodzenia: łagodzi
- Olej kameliowy: delikatnie powleka włosy i pozostawia je miękkie oraz sprężyste
- Olej moringa: zwiększa połysk włosów
- Olej shea: odżywia i wzmacnia włókna włosów


Ceny:

200 ml / 355 zł
500 ml / 705 zł

Ceny regularne nie uwzględniające promocji.

Dostępność:

Sklep internetowy Sisley Paris: https://www.sisley-paris.com/pl-PL/fortifying-densifying-shampoo-100201.html

oraz perfumerie Douglas i Sephora


Zdjęcia: serwis prasowy Sisley Paris

Materiał PRAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 13-06-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES