Hair Rituel by Sisley Pre-Shampoo Purifying Mask - oczyszczająca maska do włosów i skóry głowy

<
Gallery image
>
Hair Rituel by Sisley Pre-Shampoo Purifying Mask 1
<
Hair Rituel by Sisley Pre-Shampoo Purifying Mask 1Hair Rituel by Sisley Pre-Shampoo Purifying Mask 2Hair Rituel by Sisley Pre-Shampoo Purifying Mask 3Hair Rituel by Sisley Pre-Shampoo Purifying Mask 4Hair Rituel by Sisley Pre-Shampoo Purifying Mask 5
 
>
 
 

Oczyszczająca maska przed myciem włosów Pre-Shampoo Purifying Mask dokładnie oczyszcza włosy poprzez pochłanianie i eliminowanie zanieczyszczeń ze skóry głowy i włosów. Łagodzi uczucie dyskomfortu. Świeży zapach produktu opiera się na aktywnej molekule, która została stworzona na bazie składników pochodzenia naturalnego. Lekka konsystencja pozwala na natychmiastowe doznanie odświeżenia, jest delikatna dla wrażliwej skóry głowy i działa niczym bibułka, która wchłania i zatrzymuje zanieczyszczenia.


Chroń włosy przed stresem

Kurz, pył i dym tytoniowy, które towarzyszą nam na co dzień w życiu w mieście, wpływają na stan naszych włosów sprawiając, że stają się one coraz bardziej wrażliwe i matowe. Dodatkowo czynniki wewnętrzne takie jak zmęczenie, stres czy nieodpowiednia dieta zaburzają równowagę skóry głowy. Wszystkie te elementy są przyczyną wielu problemów, takich jak nadmierna produkcja sebum, podrażnienia, procesy utleniania oraz "duszenia się" skóry głowy i włosów.


Nasze włosy są niszczone przez zanieczyszczenia

Gama Hair Rituel by Sisley stawia czoło współczesnym zagrożeniom, dba zarówno o kondycję włosów, jak i skórę głowy, proponując: reset dla włosów


Pre-Shampoo Purifying Mask With White Clay

Maska stworzona zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, przygotowuje włosy przed myciem, chroniąc je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i wewnętrznymi.


Nowy początek dla włosów i skóry głowy

Włosy, a w zasadzie tworząca je keratyna, są wyjątkowo podatne na działanie szkodliwych czynników. Mikrocząsteczki z łatwością osadzają się na włóknach, gromadzą się na włosach i utrudniają działanie produktów pielęgnacyjnych. Pre-Shampoo Purifying Mask uwalnia skórę głowy od substancji, które utrudniają jej oddychanie oraz powodują swędzenie lub podrażnienie. Produkt przywraca włosom naturalną witalność.


Działanie u korzeni dla zdrowszej skóry głowy

Biała Glinka zawarta w składzie Pre-Shampoo Purifying Mask działa niczym bibułka. Natychmiast absorbuje nadmiar sebum i oczyszcza skórę głowy z toksyn i zanieczyszczeń.
Herbata Jawajska przywraca równowagę skórze głowy, zmniejszając wytwarzanie sebum, a tym samym ogranicza częstotliwość potrzeby mycia włosów.
Ekstrakt z nasion Selera pomaga ograniczać wnikanie substancji drażniących i toksyn, oczyszczając skórę głowy.


Czy wiesz, że...?

Udowodniono, że na skórze głowy może znajdować się dwa razy więcej zanieczyszczeń niż w powietrzu! Szkodliwe czynniki zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne zanieczyszczenia wzmagają poziom stresu oksydacyjnego, któremu poddawane są komórki skóry głowy oraz uszkadzają barierę ochronną skóry, ułatwiając toksynom wnikanie w skórę, co może prowadzić do zaburzeń procesu wymiany komórkowej. Zdrowa skóra głowy odnawia się co 21 dni.

W przypadku skóry, która nie funkcjonuje prawidłowo, młode komórki zastępują stare dużo częściej. Zmuszone do szybszych podziałów komórki nie wykształcają się w odpowiedni sposób, co sprzyja podrażnieniom oraz gromadzeniu zanieczyszczeń, a tym samym hamowaniu dostępu tlenu do skóry.


Powiew świeżości

Oddziaływanie na długości włókien, aby dawać uczucie wyjątkowo lekkich, oczyszczonych włosów. Oczyszczona i ukojona skóra głowy to jednak nie wszystko. Włókna włosów również wymagają uwagi, by mogły być błyszczące i olśniewająco piękne.

Biała Glinka działa również na włókna włosów, usuwając zanieczyszczenia oraz pozostałości produktów do stylizacji, które mają niekorzystny wpływ na ich blask.
Peptydy z Moringa tworzą ochronny film na włóknach włosów, który izoluje je od zanieczyszczeń.
Antyoksydacyjne właściwości wyciągu z liści Karczocha sprawiają, że włosy odzyskują blask i miękkość.
Dodatkowo proteiny Bawełny pomagają wzmocnić włosy.


Oczyszczanie przed myciem

Aplikacja:

Aplikuj maskę Pre-Shampoo Purifying Mask przed zastosowaniem szamponu raz lub dwa razy w tygodniu na suche włosy, na poszczególne pasma na całej długości, a także na skórę głowy. Pozostaw na kilka minut, wmasuj produkt w skórę głowy, a następnie spłucz. Produkt odpowiedni do każdego rodzaju włosów.

Ochronna maska Pre-Shampoo Purifying Mask with White Clay oferuje nowe rozwiązanie umożliwiające przygotowanie włosów do mycia, aby były lepiej oczyszczone oraz piękniejsze na dłużej.


Cena: 345 zł / 200 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 17-09-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności