Hair Rituel by Sisley Protective Hair Fluid - ochronny fluid do włosów - sól, chlor, słońce

<
Gallery image
>
Hair Rituel by Sisley Protective Hair Fluid 1
<
Hair Rituel by Sisley Protective Hair Fluid 1Hair Rituel by Sisley Protective Hair Fluid 2Hair Rituel by Sisley Protective Hair Fluid 3
 
>
 
 

Jest to kompleksową tarcza ochronna zabezpieczającą włókna włosów przed szkodliwym działaniem słońca, wody morskiej lub tej w basenie oraz pozwalającą zachować im miękkość, kolor i połysk. Zabezpiecza kolor włosów naturalnych, farbowanych, rozjaśnianych lub z pasemkami. Przy regularnym stosowaniu również wzmacnia włosy.


W styczniu 2018 roku Sisley wprowadził nową markę Hair Rituel by Sisley, wykorzystując swoją ekspertyzę w dziedzinie fitokosmetologii w produktach do pielęgnacji skóry głowy i włókien włosów. Zbudowana z ośmiu podstawowych produktów, które tworzą kompletny i zmysłowy rytuał pielęgnacyjny przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. W 2019 rodzina produktów Hair Rituel by Sisley powiększa się o Protective Hair Fluid.


Hair Rituel by Sisley Le Fluide Protecteur Cheveux Sel - Chlore - Soleil

Powietrze nasycone solą morską i włosy muśnięte promieniami słońca... Niezależnie od tego, czy zażywamy kąpieli słonecznej, morskiej, czy w basenie, długie letnie dni mogą być prawdziwym sprawdzaniem dla wytrzymałości naszych włosów. W połączeniu z chlorem, solą morską i promieniami UV, które mogą negatywnie wpłynąć na ich połysk, kolor i strukturę, włosy stają się szorstkie, suche i łamliwe. Podobnie jak skóra, włosy również zasługują na szczególną ochronę, zarówno zimą jak i latem. Aby pomóc im sprostać temu, co je osłabia i pozwolić im zachować blask Sisley wprowadza Hair Rituel by Sisley Le Fluide Protecteur Cheveux Sel - Chlore - Soleil - kompleksową tarczę ochronną zabezpieczającą włókna włosów przed szkodliwym działaniem słońca, wody morskiej lub tej w basenie oraz pozwalającą zachować im miękkość, kolor i połysk.


Ochronny fluid do włosów (sól, chlor, słońce)

Latem, dni są coraz dłuższe, a włosy stają się coraz zdrowsze!

Hair Rituel Protective Hair Fluid wyraźnie i skutecznie wzmacnia włókna włosów, działając na trzech poziomach:

1. Ochrona przed szkodliwym działaniem słońca latem i zimą
Włosy, podczas długiej ekspozycji na promienie UV, stają się cieńsze i przesuszone. Ten stan może się nasilać w przypadku włosów farbowanych. Aby chronić ich kolor, formuła Protective Hair Fluid zawiera ekstrakt z nasion słonecznika o dodatkowych właściwościach antyoksydacyjnych oraz ekstrakt z liści karczocha, który chroni zasoby lipidów i białek we włóknach włosów. Działające jednocześnie dwa filtry słoneczne optymalnie chronią włosy przed promieniami UVA i UVB.

2. Regeneracja włókna włosów
Promienie słoneczne, w połączeniu z solą morską lub chlorem, otwierają łuski włosów, które stają się przez to osłabione, suche co zwiększa prawdopodobieństwo ich łamliwości. Protective Hair Fluid zawiera kompleks restrukturyzujący: analog ceramidu i proteiny bawełny, wypełniający uszkodzenia. Składniki te odbudowują strukturę białkową i lipidową włosa, przywracając spójność łusek.

3. Ochrona przed szkodliwym działaniem wody morskiej i wody w basenie oraz działanie wzmacniające
Latem nasze włosy mają częstszy kontakt z wodą. Kiedy odparowuje na słońcu, pozostają wilgotne, przez co przesuszają się i stają się porowate. Tymczasem woda w basenie powoduje ich łamliwość bez względu na porę roku. Odżywczy i chroniący przez przesuszeniem włosów Protective Hair Fluid zawiera cztery odżywcze oleje roślinne (macadamia, shea, kameliowy oraz z orzechów laskowych), które zmniejszają przepuszczalność włókien, poprzez tworzenie otulającego filmu.


Aby włosy zachowały swoją miękkość w upalne dni

Nowy produkt Protective Hair Fluid Salt - Chlorine – Sun otula włosy ochronnym filmem, który chroni je przed szkodliwym działaniem słońca, wody morskiej i wody w basenie. Zabezpiecza kolor włosów naturalnych, farbowanych, rozjaśnianych lub z pasemkami. Przy regularnym stosowaniu wzmacnia włosy.


Aplikacja:

Odpowiedni do pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Należy go aplikować przed ekspozycją na słońce oraz przed pływaniem, również w basenie, przez cały rok. Aplikuj na suche lub wilgotne włosy. Lekką i jedwabistą formułę rozprowadzaj na wszystkie partie włosów w szczególności na ich środkowe odcinki i końce.

Świeże, cytrusowe i drzewne nuty werbeny, cytryna i kwiaty brzoskwini pozostawiają na włosach delikatny zapach.


Cena: 330 zł / 150 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 02-07-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności