Herbal Essences bio:renew Potent Aloe - nowa linia do pielęgnacji włosów oparta na aloesie

<
Gallery image
>
Herbal Essences bio:renew Potent Aloe 1
<
Herbal Essences bio:renew Potent Aloe 1Herbal Essences bio:renew Potent Aloe 2Herbal Essences bio:renew Potent Aloe 3Herbal Essences bio:renew Potent Aloe 4Herbal Essences bio:renew Potent Aloe 5Herbal Essences bio:renew Potent Aloe 6Herbal Essences bio:renew Potent Aloe 7Herbal Essences bio:renew Potent Aloe 8Herbal Essences bio:renew Potent Aloe 9Herbal Essences bio:renew Potent Aloe 10
 
>
 
 

Herbal Essences bio:renew prezentuje nową linię produktów do pielęgnacji włosów opartych na aloesie, stworzoną we współpracy z Królewskimi Ogrodami Botanicznymi Kew – światowym autorytetem w dziedzinie nauk o roślinach. Matka Natura ma swoje sekrety, a jednym z nich jest aloes o delikatnych właściwościach nawilżających, który znalazł się w najnowszej kolekcji kosmetyków do pielęgnacji włosów Herbal Essences bio:renew Potent Aloe. Nowa linia, podobnie jak pozostałe produkty z portfolio marki, powstała we współpracy z Królewskimi Ogrodami Botanicznymi Kew, światowym autorytetem w dziedzinie nauki o roślinach z ponad 260-letnim doświadczeniem w zakresie botaniki.


Herbal Essences bio:renew - połączenie piękna i nauki

Eksperci Kew dbają o pochodzenie i jakość składników użytych w kolekcjach Herbal Essences. Za pomocą technologii botanicznych „odcisków palców” udało im się wyróżnić najsilniejszy aloes, który jest ponad sześciokrotnie bardziej skoncentrowany, niż ten zawarty w pozostałych produktach z linii Herbal Essences bio:renew. Eksperci ustalili ponadto, że jest on bardzo wysokiej jakości oraz zawiera cenne polisacharydy, które korzystnie wpływają na włosy: rewitalizują, przywracają im życie, chronią przed dalszymi uszkodzeniami i łamaniem, pozwalając nam wyglądać i czuć się świetnie. Tak jak chciała Matka Natura!


Herbal Essences bio:renew Potent Aloe z każdym myciem włosów uwalnia moc roślin

Prosto z farmy pod prysznic

Nowa linia produktów Herbal Essences bio:renew Potent Aloe zawiera ręcznie zbierany aloes zwyczajny (Aloe Vera), znaną i cenioną roślinę leczniczą, o niesamowitych właściwościach pielęgnacyjnych. Zawarty w formule aloes jest pozyskiwany w zrównoważony sposób (po maksymalnie trzy liście na raz) od zaprzyjaźnionej społeczności rolników z Meksyku, którzy z dumą dbają o swoje gospodarstwa, uprawy i ziemię. Zapewniają oni swoim pracownikom stabilne zatrudnienie, godziwe wynagrodzenie i benefity, tworząc tym samym bezpieczną społeczność, w której żyją całe rodziny.

Formuła bezpieczna dla włosów i nietestowana na zwierzętach

Wszystkie produkty, dzięki zrównoważonemu PH są bezpieczne dla włosów farbowanych. Ponadto, nie są testowane na zwierzętach, co potwierdza międzynarodowa organizacja People for the Ethical Treatment of Animals (PETA).


Na linię składają się trzy warianty szamponów i odżywek, dedykowane różnym potrzebom włosowym:

• Potent Aloe + Mango - blask i ochrona koloru
• Potent Aloe + Hemp - regeneracja i wygładzenie
• Potent Aloe + Bamboo - siła i nawilżenie

Dodatkowo, marka Herbal Essences wprowadziła trzy nowe olejki do włosów, które uzupełniają działanie szamponu i odżywki oraz zapewniają długotrwałe rezultaty:

• Coconut + Aloe - nawilżenie
• Hemp Seed Oil + Aloe - wygładzenie
• Argan Oil + Aloe - regeneracja

Cała gama Herbal Essences bio:renew jest przeznaczona dla każdego rodzaju włosów, pozostawiając je odnowione, sprężyste i pełne życia. Dzięki współpracy z najlepszymi na świecie twórcami kompozycji zapachowych, w linii Herbal Essences bio:renew Potent Aloe znajdziemy kuszące, otulające aromaty m.in. wodnych kwiatów, tropikalnych cytrusów, kremowego bursztynu, drewna cedrowego, czy tonkowca wonnego.


Ceny:

Szampony 19.99 zł / 380 ml
Odżywki 19,99 zł / 275 ml
Olejki do włosów 23,99 zł / 100 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 12-10-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności