Jantar Medica - mgiełka ochronna do włosów z filtrami UVA/UVB

Dla wielu z nas, na szczęście, krem czy balsam z faktorem SPF to nieodłączny element "letniej" pielęgnacji. Mając coraz większą świadomość szkodliwego wpływu promieniowania UV na stan skóry, pamiętamy o preparatach z filtrami i aplikujemy je na ciało i twarz. A co z włosami? Promienie słoneczne, suchy wiatr i słona woda mogą niekorzystnie wpływać także na ich kondycję. Dlatego do wakacyjnej kosmetyczki warto wrzucić Mgiełkę ochronną do włosów z filtrami UVA/UVB z linii Jantar Medica od Instytutu Dermokosmetyków Ideepharm.


Włosy, podobnie jak skóra, szybko odczuwają negatywne skutki oddziaływania promieniowania UV. Nadmierny kontakt ze słońcem może doprowadzić do tego, że staną się cienkie i przesuszone, mogą również zacząć nadmiernie wypadać. "Opalony" włos jest także mniej elastyczny, a przez to kruchy i łamliwy oraz odwodniony, czyli szorstki i matowy. Dlatego letnia pielęgnacja włosów powinna uwzględniać zagrożenie, jakim są promienie UVA i UVB i obejmować produkty, które potrafią je odpowiednio zabezpieczyć.

Mgiełka ochronna do włosów z filtrami UVA/UVB Jantar Medica zawiera kombinację filtrów chemicznych UVA i UVB skutecznie zapobiegających wysuszeniu i uszkodzeniu włosów oraz blaknięciu koloru. Ponadto jej dwufazowa formuła bez spłukiwania pielęgnuje i chroni kosmyki przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego i słoną wodą.

Mgiełka zawiera składniki aktywne, które doskonale uzupełniają swoje działanie:

• ekstrakt z bursztynu, bogaty w krzem, magnez, żelazo, wapń, potas oraz kwasy żywiczne, pielęgnuje, chroni i odżywia włosy
• gliceryna skutecznie nawilża i regeneruje
• proteiny jedwabiu nadają pasmom elastyczność, miękkość i blask
• inulina i betaina zamykają łuski włosów, zapewniając ich odpowiednie nawilżenie

Przed użyciem mgiełkę należy wstrząsnąć, a następnie delikatnie spryskać wilgotne włosy tak, by ich nadmiernie nie obciążyć.


Cena: 24 zł / 150 ml

Kosmetyki dostępne wyłącznie w aptekach oraz na stronie producenta: https://ideepharm.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 28-07-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES