Kevin.Murphy Blow.Dry Ever.Lift - wyjątkowa objętość włosów

<
Gallery image
>
Kevin.Murphy Blow.Dry Ever.Lift 1
<
Kevin.Murphy Blow.Dry Ever.Lift 1Kevin.Murphy Blow.Dry Ever.Lift 2
 
>
 
 

Termoaktywny sprej dodający objętości włosom Ever.Lift to aktywowany ciepłem suszarki lekki sprej do stylizacji, który odbija włosy od nasady, dodaje im wyjątkowej objętości i lekkości. W technologii wykorzystywane są długie łańcuchy polimerowe, które ułatwiają stylizację wysoką temperaturą i pozwalają tworzyć różnorodne fryzury o mocnym utrwaleniu. Produkt przeznaczony jest do każdego rodzaju włosów.


Termoaktywny sprej dodający objętości włosom


Główne składniki:

Kompleks Zen

Różeniec górki oraz wyciąg z lawendy chronią włosy przed wysoką temperaturą oraz uszkodzeniami. Wyciąg z lawendy dodatkowo łagodzi podrażnioną skórę głowy oraz normalizuje wydzielanie sebum.


Długie łańcuchy polimerowe

Termoaktywne polimery rozkładają się na całej długości włosa, dzięki czemu chronią włosy przed utratą wilgoci oraz utrwalają fryzurę.


Korzyści:

- dodaje objętości i lekkości
- odbija włosy od nasady
- ułatwia i utrwala stylizację


Sposób użycia

Dokładnie spryskaj umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Następnie wysusz je przy użyciu suszarki oraz szczotki, aby aktywować działanie kosmetyku oraz utrwalić stylizację. Można także użyć prostownicy lub lokówki, by dodatkowo podkreślić kształt fryzury.


Cena: 151 zł / 150 ml

Dostepny w salonach fryzjerskich i na www.hair2go.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 03-03-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności