Klorane Anti-Pollution - rytuał oczyszczający włosy z miętą nadwodnioną

<
Gallery image
>
Klorane Anti-Pollution 1
<
Klorane Anti-Pollution 1Klorane Anti-Pollution 2Klorane Anti-Pollution 3Klorane Anti-Pollution 4
 
>
 
 

Ochronne i oczyszczające kosmetyki z miętą nadwodną otulają mgiełką świeżości. To nowy oddech dla włosów i skóry głowy. Klorane Botanical Foundation wykorzystuje wyjątkowe właściwości oczyszczające mięty nadwodnej. Klorane proponuje zestaw kosmetyków Anti-Pollution, ekologicznie odpowiedzialnych, z miętą nadwodną pochodzącą z ekologicznych upraw. Klorane dzieli się oczyszczającą mocą mięty nadwodnej w kompleksowej gamie skutecznych kosmetyków, biodegradowalnych i w 95% naturalnych. Nowy, trzyetapowy rytuał, który oczyści włosy i zapewni im ochronę. Wyjątkowo świeży zapach "gniecionej mięty", z nutą mięty nadwodnej, cytryny i akordu herbacianego.


Działanie mięty nadwodnej zostało porównane do syntetycznej substancji o udowodnionym działaniu oczyszczającym. Naturalny ekstrakt mięty nadwodnej wykazuje większą skuteczność w ochronie jednego z elementów budulcowych owłosionej skóry głowy, skwalanu, w przypadku narażenia na działanie ozonu, który jest jednym z czynników zanieczyszczających powietrze.


Detoksykujący szampon na bazie wyciągu z mięty nadwodnej

Biodegradowalna formuła, delikatna, o łagodnej bazie myjącej, usuwa zanieczyszczenia i oczyszcza bez wysuszania. Dodatkowo: efekt "ice bucket", błyskawicznie odświeżający skórę głowy. Usuwa pyły zawieszone w 97%.

Cena: 38 zł / 200 ml


Ochronny balsam na bazie wyciągu z mięty nadwodnej

Biodegradowalna formuła składa się w 95% ze składników pochodzenia naturalnego//naturalnych. Działa jak tarcza ochronna przed zanieczyszczaniami, zapobiega osadzaniu się i wnikaniu zanieczyszczeń do wewnątrz włosa.
Dodatkowo: nawilża skórę głowy i o 96% zwiększa połysk włosów już po pierwszym użyciu.
Chroni przed zanieczyszczeniami w 97%.

Cena: 49 zł / 150 ml


Oczyszczająca mgiełka na bazie wyciągu z mięty nadwodnej

Mgiełka zawiera wysokie stężenie mięty nadwodnej. Składa się w 95 % ze składników pochodzenia naturalnego//naturalnych. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy (tytoń, spaliny, smażenie itp.), jednocześnie odtruwając i chroniąc włókno włosa przed zanieczyszczonym powietrzem. Do spryskiwania na suche włosy, nie obciąża włosów. Dodatkowo: ujarzmia niesforne włosy. Może być stosowana dowolnie w ciągu dnia, przed spotkaniem, po spotkaniu lub między jednym a drugim, po wysiłku fizycznym, po sprincie do autobusu, czy po czasie spędzonym w zadymionym barze.

Cena: 42 zł / 100 ml

Kosmetyki Klorane dostępne są w aptekach i sklepie internetowym https://www.dermo-cosmeshop.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 15-04-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności