Klorane Cupuaçu - nowa seria do włosów osłabionych

<
Gallery image
>
Klorane Cupuaçu 1
<
Klorane Cupuaçu 1Klorane Cupuaçu 2Klorane Cupuaçu 3Klorane Cupuaçu 4
 
>
 
 

Częsta koloryzacja, zabiegi chemiczne oraz wysokie temperatury podczas stylizacji uszkadzają strukturę włosów, powodując ich osłabienie i łamliwość. Aby zapewnić pielęgnację włosom, które są osłabione, marka Klorane sięga po bogate odżywcze składniki roślinne.


Klorane Cupuaçu - szampon z organicznym masłem Cupuaçu

Szampon z organicznym masłem Cupuaçu głęboko odżywia i regeneruje. Włosy są bardziej wytrzymałe i łatwe do ułożenia, zyskują długotrwały blask i miękkość. Idealny do włosów falowanych, kręconych oraz puszących się. W 83% składników pochodzenia naturalnego. Odżywia i uelastycznia włosy, bez obciążania ich.

Produkt dzięki swojej specjalnie opracowanej formule pozwala na szybką i bezproblemową aplikację.

• delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy
• dogłębnie odżywia włosy na całej długości
• naprawia włókno włosa

Cena: 35 zł / 200 ml (dostępne w aptekach)


Klorane Cupuaçu - balsam z organicznym masłem Cupuaçu

Balsam z organicznym masłem Cupuaçu ułatwia rozczesywanie, głęboko odżywia i regeneruje włókna włosa po same końce. Włosy są bardziej wytrzymałe i łatwe do ułożenia, zyskują długotrwały blask i miękkość. Idealny do włosów falowanych, kręconych oraz puszących się.

Dwa sposoby użycia:
1. Jako balsam
2. Jako oczyszczający balsam zamiast szamponu

• ułatwia rozczesywanie
• włosy stają się odżywione i pełne blasku
• naprawia włókno włosa

Cena: 49 zł / 200 ml (dostępne w aptekach)


Klorane Cupuaçu - odżywcza i regenerująca maska z organicznym masłem Cupuaçu

Intensywnie odżywcza maska do bardzo suchych i zniszczonych włosów z organicznym masłem Cupuaçu przywraca włosom naturalne piękno dzięki zawartości silnie skoncentrowanych składników o właściwościach regenerujących. Działa dogłębnie - naprawia uszkodzenia i odtwarza prawidłową budowę włókien, nawet w warstwie korowej.
Ułatwia rozczesywanie, głęboko odżywia i regeneruje włókna włosa po same końce. Włosy są bardziej wytrzymałe i łatwe do ułożenia, zyskują długotrwały blask i miękkość. Idealna do włosów falowanych, kręconych oraz puszących się.   

Efekty stosowania:

• uzupełnia głębokie ubytki włosa
• włosy stają się widocznie mocniejsze
• włosy stają się odżywione i pełne blasku  

Cena: 59 zł / 150 ml (dostępne w aptekach)Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 17-11-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności