L'Oréal Paris Elseve Rapid Reviver - skoncentrowane odżywki do włosów

<
Gallery image
>
L'Oréal Paris Elseve Rapid Reviver 1
<
L'Oréal Paris Elseve Rapid Reviver 1L'Oréal Paris Elseve Rapid Reviver 2
 
>
 
 

L'Oréal Paris przedstawia nową linię skoncentrowanych odżywek do włosów, która łączy najlepsze cechy odżywki i maski. Elseve Rapid Reviver to produkt, który zadba o włosy, a Tobie pozwoli oszczędzić czas - przecież liczy się każda sekunda w naszym zabieganym życiu.


Szybkie tempo życia wymaga błyskawicznej pielęgnacji. Od dziś w kilka sekund piękne włosy może mieć każda z nas! Poznajcie Elseve Rapid Reviver - skoncentrowane odżywki. Nowość od L'Oréal Paris.

Każda z nas lubi czuć się zadbana, ale tempo współczesnego życia  szybko weryfikuje nasze oczekiwania. Nic dziwnego, że szczególnie w przypadku pielęgnacji włosów lubimy produkty, które trafiają bezbłędnie w nasze potrzeby, przynoszą natychmiastowy efekt i mają w swojej formule zawarte wszystkie niezbędne składniki dbające o ich piękny wygląd. Jakie kosmetyki mamy do wyboru? Zwykłe odżywki, które są wygodne i szybkie w stosowaniu, ale nie dostarczają właściwej pielęgnacji, szczególnie włosom suchym oraz zniszczonym. Maski z kolei  są skuteczniejsze, ale trzeba dać im czasem nawet kwadrans, by mogły zacząć działać. Która z nas ma na to czas?

L'Oréal Paris przedstawia nową linię skoncentrowanych odżywek do włosów, która łączy najlepsze cechy odżywki i maski. Poznaj L'Oréal Paris Elseve Rapid Reviver – produkt, który zadba o włosy, a Tobie pozwoli oszczędzić czas - przecież liczy się każda sekunda!


Lśniące i zadbane włosy w kilka sekund? podejmij wyzwanie i oczaruj fantastycznym efektem!

Połączenie zalet szybkiego użycia odżywki i intensywnych właściwości regeneracyjnych maski – teraz to możliwe. L’Oréal Paris w oparciu o wiedzę naukową poszerza swoją gamę produktów o pierwsze skoncentrowane odżywki o natychmiastowym działaniu. Nowa linia to 3 innowacyjne produkty, które  odbudowują i chronią włosy, zapewniając 2 razy więcej pielęgnacji w porównaniu z klasyczną odżywką. Dzięki wykorzystanej technologii formuła natychmiast łączy się z włóknami włosów, doskonale je odżywiając i regenerując. A to wszystko bez czekania!


L'Oréal Paris Elseve Rapid Reviver to odżywka do codziennego użytku, którą możesz spłukać zaraz po nałożeniu. W sekundę włosy stają się odżywione, niezwykle miękkie, błyszczące i lekkie - bez obciążenia! Każda z 3 odżywek L'Oréal Paris Elseve Rapid Reviver to skoncentrowane serum pielęgnujące z formułą zawierającą aminokwasy, będące idealnym rozwiązaniem dla wyjątkowych potrzeb wymagających włosów.


Rapid Reviver Total Repair 5 – błyskawicznie odbudowuje zniszczone włosy. Silnie skoncentrowane serum zawierające aminokwasy oraz witaminę E.
Cena: 16,99 zł

Rapid Reviver Extraordinary Oil – nadzwyczajnie odżywia suche włosy. Silnie skoncentrowane serum zawierające aminokwasy oraz olejek jojoba.
Cena: 16,99 zł

Rapid Reviver Color-Vive – intensywnie chroni kolor włosów po koloryzacji. Silnie skoncentrowane serum zawierające aminokwasy oraz witaminę E.
Cena: 16,99 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 07-02-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności