L'Oréal Professionnel Nutrifier - seria do włosów suchych i przesuszonych

Zbudowana z glicerolu i oleju kokosowego nowa seria do włosów suchych i przesuszonych, to ekspert w zakresie odżywienia suchych i przesuszonych włosów. Seria składa się z szamponu, odżywki, maski, odżywczego kremu termicznego i balsamu na końcówi oraz skoncentrowanych ampułek.


Olejek kokosowy: dzięki swoim właściwościom pielęgnacyjnym olejek kokosowy znalazł zastosowanie nie tylko w kuchni ale i kosmetyce. Kwasy tłuszczowe zawarte w oleju kokosowym majom działanie nawilżające i wygładzające, rowniez na włosach.

Glicerol: naukowcy przekonują też o odżywczych właściwościach jakie ma glicerol na suche włosy. Poza tym nadaje im blask i wygładza końcówki. To idealne działanie, aby włosy były piękne, lśniące i wyglądały zdrowo.


Gama produktów L'Oréal Professionnel Nutrifier:

Szampon
Odżywczy szampon do włosów suchych lub przesuszonych, bez silikonów.

Cena: 39 PLN . 250 ml


Odżywka
Formuła przeznaczona do włosów suchych o działaniu nawilżającym i odżywczym. Włosy wydają się bardziej miękkie, pełne blasku i łatwiej się rozczesują.

Cena: 46 PLN / 150 ml


Maska
Odżywcza maska do włosów suchych lub przesuszonych, bez silikonów. Włosy są odżywione, wydają się bardziej miękkie, pełne blasku i łatwiej się rozczesują.

Cena: 52 PLN / 200 ml


Ampułki
Ampułka Nutrifier to skoncentrowana formuła pielęgnacyjna o najwyższym stężeniu składników aktywnych – dostępna wyłącznie w salonach fryzjerskich. Zawartość glicerolu oraz oleju kokosowego w tej pielęgnacji sprawi, że Twoje włosy będą odżywione, a stylizacja dużo prostsza.


Blowdry Cream
Odżywczy krem termiczny do włosów suchych, ochrona do 230 stopni. Bez spłukiwania. Profesjonalna formuła z glicerolem i olejkiem kokosowym. Odżywia, chroni włókno włosa przed ciepłem. Sprawia, że wydają się odporne, bardziej miękkie i pełne blasku.

Cena: 51 PLN / 150 ml


DD Balm
Odżywczy balsam na końcówki do włosów suchych lub przesuszonych, bez spłukiwania. Lekka formuła z glicerolem i olejkiem kokosowym odżywia włosy. Końcówki są jakby odmienione: bardziej miękkie i pełne blasku.

Cena: 51 PLN / 40 mlAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 25-10-2016

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto