Matrix Total Results Keep Me Vivid - nowa, profesjonalna gama produktów pielęgnacyjnych do włosów

<
Gallery image
>
Matrix Total Results Keep Me Vivid 1
<
Matrix Total Results Keep Me Vivid 1Matrix Total Results Keep Me Vivid 2Matrix Total Results Keep Me Vivid 3Matrix Total Results Keep Me Vivid 4Matrix Total Results Keep Me Vivid 5
 
>
 
 

Pielęgnuj włosy i ciesz się dłużej ich wyrazistym kolorem. Teraz możesz poddać się koloryzacji i mieć pewność, że Twój kolor będzie intensywny i pełen blasku przez naprawdę długi czas. Dzięki profesjonalnej pielęgnacji włosy zachowają zdrowy wygląd i dobrą kondycję. Do tego będą słodko pachnieć kokosową śmietanką, słonym karmelem czy vanilla brulee! Najnowsza gama pielęgnacyjna Total Results Keep Me Vivid od Matrix jest dedykowana włosom o intensywnych i wyrazistych kolorach, która pomaga zachować kolor do 65 dni po koloryzacji.


"Wielu z naszych klientów eksperymentuje z kolorem włosów. Osobiście zawsze staram się zapewnić moim klientom najbardziej żywy i intensywny kolor włosów, niezależnie od tego, na jaki kolor się decydują. Dzięki nowej gamie Total Results Keep Me Vivid możemy zapewnić Klientów, że kolor "pozostanie na miejscu” przez 65 dni!" - mówi Phillip Wolff, Ambasador marki Matrix.

Produkty pomagają utrzymać wszystkie szybko wypłukujące się kolory - od brązów, blondów, pasteli po czerwienie, czy rudości. Włosy są gładkie w dotyku, ekstremalnie błyszczące i z domkniętymi łuskami.


W gamie produktów Matrix Total Results Keep Me Vivid znajdują się:
- szampon dla trudnych w utrzymaniu koloryzacji
- odżywka dodająca blasku
- kremowy olejek z filtrem UV

Szampon posiada formułę najnowszej generacji, która nie zawiera siarczanów oraz dba o szybko wypłukujące się kolory. Obłędnie pachnie słonym karmelem, vanilla brulee, białym piżmem oraz drzewem sandałowym.

Odżywka charakteryzuje się kwasową formułą, która natychmiastowo dodaje blasku i intensywnie odżywia wszystkie włosy o wyrazistym kolorze. W nucie zapachowej znajdziemy hortensję, kokosową śmietankę oraz mleko z orzechów nerkowca.

Kremowy olejek z filtrem UV nadaje włosom aksamitnego wy- kończenia, zarówno przy suszeniu włosów suszarką, jak i tym pozostawionym do samodzielnego suszenia. Wyczujemy w nim słodką watę cukrową, nasiona chia i ciemną czekoladę.


Wyraź swoją indywidualność i nie obawiaj się wyrazistej koloryzacji!

@matrix
#totalresults
#keepmevivid

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów dostępne są w salonach fryzjerskich Matrix.
Znajdź najbliższy salon Matrix i zapytaj o pielęgnację Total Results!

https://salonpartner.pl/keepmevivid_konsument


Ceny:
Szampon Total Results Keep Me Vivid / 32 zł
Odżywka Total Results Keep Me Vivid / 32 zł
Kremowy olejek Total Results Keep Me Vivid / 42 zł


Matrix to wiodąca w Stanach Zjednoczonych profesjonalna marka produktów do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów. W 1980 roku nowojorski fryzjer i wizjoner Arnie Miller, opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, stworzył grupę produktów Matrix. Doskonała znajomość specyfiki pracy fryzjerskiej pozwoliła mu dostosować nowe produkty do potrzeb rozwijającego się rynku. Jego motto: "myśl, uwierz, miej marzenia, ośmiel się", stało się inspiracją dla fryzjerów na całym świecie.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 28-05-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności