Medavita Puroxine Fresh Purytying Micellar Water - oczyszczająca woda micelarna

Puroxine Fresh Purytying Micellar Water to oczyszczająca woda micelarna, która skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia ze skóry głowy. Działa również łagodząco, odświeżająco i nawilżająco.


Redukcja łupieżu

Dzięki obecności olejku z drzewa herbacianego, znanego z właściwości przeciwdrobnoustrojowych, woda pomaga zwalczać różnego rodzaju grzyby i bakterie, które mogą być przyczyną łupieżu. Dodatkowo, skutecznie usuwa luźne płatki łupieżu, pozostawiając skórę głowy zdrowszą i oczyszczoną.


Nawilżenie i regeneracja

Aloes, zawarty w formule, działa nawilżająco, zmiękczająco, łagodząco i regenerująco. To naturalne źródło nawilżenia dla skóry głowy, które pomaga w utrzymaniu jej w doskonałej kondycji.


Kombinacja składników nawilżających, oczyszczających i łagodzących zastosowanych w preparacie zapewnia długotrwałą świeżość skórze głowy, która przekłada się na czystość i witalność włosów. Woda micelarna jest produktem odpowiednim do codziennego stosowania jak i przy problemach skóry głowy.


Sposób użycia:

Przed myciem szamponem spryskaj skórę głowy, wmasuj i pozostaw na 10 minut. Dokładnie spłucz.


Cena: 139 zł / 150 ml

Dostępna w salonach fryzjerskich oraz sklepie: www.beabeleza.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 24-01-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES