Nivea Hairmilk Natural Shine - nowa linia do pielęgnacji włosów wyzwalająca ich naturalny blask

<
Gallery image
>
Nivea Hairmilk Natural Shine 1
<
Nivea Hairmilk Natural Shine 1Nivea Hairmilk Natural Shine 2
 
>
 
 

Suche i matowe włosy to już przeszłość. Nowa linia Nivea Hairmilk Natural Shine z proteinami mleka i jedwabiu intensywnie nawilża matowe, zmęczone włosy, aby odzyskały zdrowy wygląd i wyzwoliły swój naturalny blask.


Daj im nawilżenie! Wyzwól ich piękno! Uwolnij ich blask!

Naturalność to nasza kobieca siła, również w kwestii pielęgnacji włosów. Lśniące włosy to mocny atrybut, oznaka ich zdrowia. Kiedy są pozbawione naturalnego blasku, często nawet dobre cięcie i stylizacja są nieskuteczne, a matowe i suche włosy dodają lat. Wpływ na ich kondycję mają oczywiście czynniki zewnętrzne takie jak słońce, woda, pozostałości produktów do stylizacji, ale także częste używanie suszarki lub prostownicy. To wszystko nadmiernie obciąża włosy. W rezultacie łuski na ich wierzchniej warstwie otwierają się, a włos się wysusza.

Na szczęście najnowocześniejsze kosmetyki przychodzą na ratunek. Nivea - po ogromnym sukcesie linii Hairmilk, którą Polki po prostu pokochały - wprowadza linię Nivea Hairmilk Natural Shine, składającą się z szamponu i odżywki, które zapewniają włosom blask i doskonałą pielęgnację dzięki specjalnej formule zawierającej Eucerit®, proteiny mleka i jedwabiu. Proteiny mleka regenerują włosy od wewnątrz i zapewniają intensywne nawilżanie, podczas gdy jedwab nadaje gładkości, co sprawia, że pasma miękko układają się względem siebie. Dzięki temu włosy stają się wyraźnie gładsze, nawilżone i pięknie odbijają światło zyskując naturalny blask.


Szampon wyzwalający blask - Hairmilk Natural Shine

Szampon pielęgnujący z formułą z proteinami mleka i jedwabiu naturalnego pochodzenia:
• regeneruje włosy od wewnątrz, by były nawilżone i zdrowo wyglądały
• wygładza włosy, aby równo się układały

Efekt: zdrowe, jedwabiste włosy, które naturalnie się układają wyzwalając pełnię blasku.

Cena: 13,99 zł / 400 ml


Odżywka wyzwalająca blask - Hairmilk Natural Shine

Odżywka pielęgnująca intensywnie nawilża matowe, zmęczone włosy, aby odzyskały zdrowy wygląd i wyzwoliły swój naturalny blask.
Formuła z proteinami mleka i jedwabiu naturalnego pochodzenia:
• regeneruje włosy od wewnątrz, by były nawilżone i zdrowo wyglądały
• wygładza włosy, aby równo się układały

Efekt: zdrowe, jedwabiste włosy, które łatwo się rozczesują i naturalnie się układają wyzwalając pełnię blasku.

Cena: 9,99 zł / 200 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 06-08-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności