Nivea - nowe nawilżające szampony micelarne

Kobiety na całym świecie pokochały skuteczne i wyjątkowo delikatne oczyszczanie jakie gwarantują formuły micelarne. Teraz sekret nawilżonych i gładkich włosów z wykorzystaniem miceli zamknięty został w nowym Nawilżającym Szamponie Micelarnym z ekstraktem z kwiatu lotosu dedykowanym suchym włosom. Tym samym nowość uzupełnia linię micelarnych szamponów Nivea, aby każda kobieta znalazła ten ulubiony.


Dzięki zastosowaniu delikatnej formuły cząsteczek miceli, które niczym magnes przyciągają zanieczyszczenia, nowy Nawilżający Szampon Micelarny głęboko oczyszcza jednocześnie dbając o zdrowie włosów i skóry głowy. Sprawdzona formuła z ekstraktem z kwiatu lotosu, znanego z nawilżających właściwości, pozostawia włosy nawilżone i miękkie od nasady aż po same końce.

W skład linii szamponów micelarnych Nivea wchodzą: Nawilżający, Głęboko Oczyszczający oraz Wzmacniający. Wszystkie trzy łagodnie i skutecznie oczyszczają włosy i skórę głowy pozostawiając je w doskonałej kondycji.


Poznaj linię Szamponów Micelarnych Nivea:

Micelarny szampon nawilżający - wzbogacony o ekstrakt z kwiatu lotosu przeznaczony jest dla włosów suchych.

- Ekstrakt z kwiatu lotosu przeznaczony jest dla włosów suchych.
- Głęboko i łagodnie oczyszcza, nie wysuszając włosów i skóry głowy.
- Nawilża włosy od nasady aż po same końce.
- Nie zawiera silikonów, parabenów i barwników

Cena: 17,99 zł / 400 ml


Micelarny szampon wzmacniający - zawiera ekstrakt z lilii wodnej, przeznaczony jest do wszystkich rodzajów włosów ze wskazaniem na włosy łamliwe i wrażliwą skórę głowy.

- Zapewnia głębokie oczyszczenie jednocześnie wzmacniając i poprawiając elastyczność włosów.
- Nie zawiera silikonów, parabenów i barwników.

Cena: 17,99 zł / 400 ml


Micelarny szampon głęboko oczyszczający - z ekstraktem z melisy cytrynowej dedykowany jest normalnym oraz przetłuszczającym się włosom.

- Zapewnia dokładne i skuteczne oczyszczenie pozostawiając włosy lekkie i odświeżone na dłużej.
- Nie zawiera silikonów, parabenów i barwników oraz chroni naturalne pH.

Cena: 17,99 zł / 400 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 24-06-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności