Palette Permanent Natural Colors Sunny Blondes

<
Gallery image
>
Permanent Natural Colors Sunny Blondes 1
<
Permanent Natural Colors Sunny Blondes 1Permanent Natural Colors Sunny Blondes 2Permanent Natural Colors Sunny Blondes 3Permanent Natural Colors Sunny Blondes 4
 
>
 
 

Czy może być coś lepszego niż długi, gorący i leniwy wakacyjny dzień, kiedy słońce muska Twoją twarz, a ciepły wiatr rozwiewa Twoje włosy? Dzięki Palette Permanent Natural Colors Sunny Blondes lato może trwać dłużej, a naturalny, słoneczny blond na włosach będzie Ci przypominał wakacyjny nastrój każdego dnia.

Aby włosy były pełne życia i blasku, krem koloryzujący Palette Permanent Natural Colors wzbogacony został o  naturalny kolagen morski, który działa wzmacniająco na włosy. Linia została rozszerzona o trzy słoneczne kolory blond, które poprawią humor nawet w szare i pochmurne dni, a niska zawartość amoniaku to także większą łagodność dla włosów. Kolagen morski obecny jest nie tylko w kremie koloryzującym, ale także w maseczce Pielęgnacja i Połysk, wzmacniającej i chroniącej włosy przed utratą wilgoci. Nowa formuła zawiera także wyciąg z aloesu. Rezultat to naturalnie wyglądające, trwałe kolory oraz doskonałe pokrycie siwych włosów.

Dobroczynny kolagen
Kolagen to podstawowe białko tkanki łącznej skóry. Z tego względu hydrolizaty kolagenowe są częstymi składnikami kosmetyków. Kolagen morski jest białkiem obecnym w organizmach ryb żyjących w morskich głębinach. Jego obecność w kosmetykach sprawia, że skóra staje się mocniejsza i miękka w dotyku, a co za tym idzie, wygląda młodziej. Przeprowadzone testy udowodniły, że morski kolagen wpływa pozytywnie również na włosy. Kolagen morski zapewnia włosom elastyczność, objętość i gładkość poprzez uzupełnienie ich zniszczonej i delikatnej struktury. Wzmacnia włókna włosowe od cebulek, aż po same końce. Preparaty zawierające kolagen morski tworzą wokół włosów elastyczną warstwę, chroniąc je przed przesuszeniem i uodparniając na mechaniczne działania czynników zewnętrznych. Włosy pozostają naturalnie miękkie i przyjemne w dotyku.

Nie tylko krem
Dołączona do kremu koloryzującego maseczka Pielęgnacja i Połysk posiada głęboko odżywcze właściwości. Zapobiega także wysuszaniu się włosów i nadaje włosom zdrowy blask, który utrzymuje się przez długi czas. Wzbogacona o morski kolagen maseczka, wzmacnia włosy od cebulek po same końce, co sprawia, że słoneczne odcienie blond pełne są naturalnego piękna i witalności.

Słoneczny blond na lato
Linia Palette Permanent Natural Colors Sunny Blondes dostępna będzie od lipca 2011 w trzech olśniewających, naturalnie wyglądających odcieniach. Produkty łatwo będzie znaleźć na półce, dzięki nowemu, słonecznemu opakowaniu, oznaczonego naklejką informującą o nowej kolekcji. Kolekcja Palette Permanent Natural Colors Sunny Blondes została stworzona dla niezależnych, pewnych siebie i nowoczesnych kobiet, które oczekują naturalnego i zdrowo wyglądającego koloru włosów w odcieniu blondu – koloru, który uprzyjemni Ci lato.

Słoneczne blondy:
• 100 Skandynawski Blond – nada słoneczny i naturalny blask Twoim włosom, rozjaśniając je nawet o 4 do 6 tonów
• 215 Czysty Blond - jasne, naturalnie wyglądające blond włosy, rozjaśnione o 2 do 4 tonów
• 300 Jasny Blond - jasny blond, który gwarantuje pokrycie wszystkich siwych włosów

Cena: 12 PLNAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 24-07-2011

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności