Pantene Pro-V Zdrowy Kolor - seria do włosów farbowanych

<
Gallery image
>
Pantene Pro-V Zdrowy Kolor 1
<
Pantene Pro-V Zdrowy Kolor 1Pantene Pro-V Zdrowy Kolor 2Pantene Pro-V Zdrowy Kolor 3Pantene Pro-V Zdrowy Kolor 4Pantene Pro-V Zdrowy Kolor 5Pantene Pro-V Zdrowy Kolor 6
 
>
 
 
Przywróć zdrowie i naturalny blask włosom farbowanym z nową linią Pantene Pro-V Zdrowy Kolor

Dzięki koloryzacji włosów w zaledwie kilka chwil możemy zmienić się nie do poznania. Pozytywny przypływ energii spowodowany nowym kolorem włosów nie zawsze jednak idzie w parze z ich dobrą kondycją. Przywrócenie włosom farbowanym naturalnego zdrowia i blasku zazwyczaj jest czasochłonne. Dzięki ekspertom Pantene Pro-V ten problem odchodzi jednak w zapomnienie! Linia Pantene Pro-V Zdrowy Kolor poprawia kondycję włosów farbowanych, przywracając im naturalny połysk, a serum 3-Minutowa Metamorfoza sprawia, że włosy są tak zdrowe, jak przed koloryzacją w zaledwie kilka chwil.

Kobiece metamorfozy

Chyba każda kobieta lubi od czasu do czasu zmienić coś w swoim wyglądzie lub otoczeniu. Szczególnie lubimy te metamorfozy, które dają widoczny efekt w krótkim czasie. W parze z chęcią zmiany często idzie także pragnienie powrotu do pierwotnego stanu – perfekcyjnej figury sprzed ciąży czy olśniewającego blasku starej biżuterii. Czy powrót do idealnego stanu w kilka chwil jest jednak w ogóle możliwy?

Jedną z najczęstszych zmian, jakim poddają się kobiety, jest farbowanie włosów. Z badań przeprowadzonych przez specjalistów Pantene Pro-V wynika, że na zmianę koloru włosów decyduje się ponad 80% Polek. Koloryzacja daje bowiem natychmiastowe, widoczne rezultaty i sprawia, że panie są bardziej zadowolone, pewne siebie i asertywne.
Niestety koloryzacja ma nie tylko same zalety. Niedługo po farbowaniu powierzchnia włosa może stać się chropowata i niemiła w dotyku. Dzieje się tak dlatego, że włosy po koloryzacji mają inną strukturę niż włosy niefarbowane. Są one przede wszystkim pozbawione swojej naturalnej powłoki lipidowej, tzw. warstwy F, czyli przypominającej wosk substancji odpowiedzialnej za zdrowie, połysk oraz odczuwalną w dotyku miękkość włosów. - Warstwa F chroni włosy przed uszkodzeniami
i tworzy na ich powierzchni wodoodporną tarczę. Koloryzacja pozbawia je tej naturalnej powłoki, aby umożliwić cząsteczkom farby wniknięcie do środka – zdradza dr Frauke Neuser, ekspert naukowy Procter & Gamble - Pozbawione warstwy F włosy szybciej tracą naturalny połysk oraz są bardziej podatne na uszkodzenia – dodaje dr Neuser.

Wiele pań nie zdaje sobie także sprawy z tego, że pozbawione powłoki lipidowej włosy są mniej podatne na stylizację i szybciej się puszą. - Jest to związane z nawilżeniem włosa - jego zbyt wysokim lub zbyt niskim poziomem. Włosy mogą się puszyć i skręcać, gdy na zewnątrz pada deszcz i powietrze jest bardzo wilgotne. Mogą się jednak także elektryzować, gdy są zbyt suche na skutek używania suszarki lub niewłaściwej stylizacji. Jeżeli dodatkowo pozbawimy je warstwy F, będą jeszcze mniej odporne na czynniki zewnętrzne. Z jednej strony staną się bardziej hydrofilne, czyli bardziej podatne na wchłanianie cząsteczek wody z atmosfery, ale z drugiej strony będą także szybciej traciły cenne nawilżenie – mówi Frauke Neuser.

Czy zatem przywrócenie włosom farbowanym zdrowia sprzed koloryzacji jest możliwe? - Włosy farbowane zachowają doskonałą kondycję, jeżeli do ich pielęgnacji będziemy używać specjalnych produktów – mówi Sam McKnight, stylista fryzur i ambasador marki Pantene Pro-V. Co ciekawe, właściwa pielęgnacja włosów farbowanych sprowadza się do trzech prostych kroków. Dzięki odpowiedniemu oczyszczaniu, odżywianiu i regularnej regeneracji możemy im przywrócić kondycję i blask sprzed koloryzacji. Z myślą o kobietach, które chcą cieszyć się zdrowiem włosów i wspaniałym kolorem na dłużej, eksperci Pantene Pro-V stworzyli linię Zdrowy Kolor, dzięki której włosy odzyskają zdrowie i blask sprzed farbowania oraz staną się bardziej odporne na zniszczenia spowodowane czynnikami zewnętrznymi i niewłaściwą stylizacją.

Linia Pantene Pro-V Zdrowy Kolor to delikatny szampon, odżywki oraz produkty przeznaczone do intensywnej regeneracji włosów farbowanych. Na szczególną uwagę zasługuję serum Pantene Pro-V Zdrowy Kolor 3-Minutowa Metamorfoza, które dzięki skondensowanej formule w zaledwie kilka minut przywraca włosom farbowanym zdrowie sprzed koloryzacji. Produkt zawiera surfaktanty kationowe (BTMAC), które, przylegając do ujemnie naładowanej powierzchni włosów farbowanych, skutecznie imitują ochronną warstwę F, która w procesie koloryzacji uległa zniszczeniu. Serum uszczelnia powierzchnię włosa, sprawiając, że woda nie wnika do jego wnętrza, pomagając tym samym na dłużej zachować intensywny kolor włosów farbowanych oraz sprawiając, że są one bardziej odporne na uszkodzenia spowodowane szczotkowaniem i stylizacją. Pomimo regularnego mycia cząsteczki preparatu pozostają na powierzchni włosów otaczając je ochronną powłoką.

Krok 1 - oczyszczanie

Szampon Pantene Pro-V Zdrowy Kolor
Produkt stworzony został z myślą o codziennych potrzebach włosów farbowanych. Szampon Pantene Pro-V Zdrowy Kolor delikatnie oczyszcza oraz nawilża włosy farbowane.

Krok 2 - odżywianie

Odżywka Pantene Pro-V Zdrowy Kolor
Zawarta w odżywce formuła Amino-S jest trzykrotnie mocniejsza od tej zawartej w poprzednich produktach Pantene Pro-V przeznaczonych do pielęgnacji włosów farbowanych. Dzięki dodatkowemu wiązaniu białkowemu zawartemu w cząsteczce amino-silikonu formuła uzupełnia ubytki w strukturze włosa, nie obciążając go. Odżywka Pantene Pro-V Zdrowy Kolor stosowana po każdym myciu dogłębnie odżywia farbowane włosy oraz sprawia, że są bardziej odporne na uszkodzenia.

Odżywka bez spłukiwania Pantene Pro-V Zdrowy Kolor
Formuła produktu zawiera specjalnie opracowaną mieszankę składników, które wygładzają powierzchnię włosów farbowanych, zapobiegając ich puszeniu oraz podkreślając ich naturalny blask. Odżywka może być stosowana zarówno na wilgotne, jak i suche włosy.

Krok 3 - regeneracja

Maska Pantene Pro-V Zdrowy Kolor 3-Minutowa Metamorfoza
Maska intensywnie odżywia oraz nawilża włosy farbowane. Pozostawiona na wilgotnych włosach przez 3 minuty sprawia, że stają się łatwiejsze w rozczesywaniu oraz bardziej odporne na zniszczenia spowodowane szczotkowaniem i niewłaściwą stylizacją.

Serum Pantene Pro-V Zdrowy Kolor 3-Minutowa Metamorfoza
Intensywne serum Pantene Pro-V 3-Minutowa Metamorfoza potrzebuje zaledwie kilku chwil, by przywrócić włosom farbowanym zdrowie sprzed koloryzacji.
Dzięki unikalnej formule, serum imituje zniszczoną podczas koloryzacji naturalną lipidową powłokę ochronną włosa, tzw. warstwę F. Intensywna formuła serum jest tak efektywna, że wystarczy ją regularnie stosować raz na dwa tygodnie. Nie wypłukując się całkowicie podczas mycia serum sprawia, że włosy farbowane są lśniące, miękkie w dotyku oraz bardziej odporne na uszkodzenia spowodowane szczotkowaniem i stylizacją.

Seria i ceny:

Pantene Pro-V Szampon Zdrowy Kolor, 250 ml – 10,99 PLN, 400 ml – 14,99 PLN
Pantene Pro-V Odżywka Zdrowy Kolor, 200 ml – 10,99 PLN
Pantene Pro-V Odżywka Bez Spłukiwanie Zdrowy Kolor, 200 ml – 10,99 PLN
Pantene Pro-V Zdrowy Kolor Maska 3-Minutowa Metamorfoza, 17,99 PLN
Serum Pantene Pro-V Zdrowy Kolor 3-Minutowa Metamorfoza box, 17,99 PLN

Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 05-04-2011

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności