Rene Furterer Absolue Kératine - maska naprawcza do włosów

<
Gallery image
>
Rene Furterer Absolue Kératine 1
<
Rene Furterer Absolue Kératine 1Rene Furterer Absolue Kératine 2
 
>
 
 

Działająca dogłębnie, silnie skoncentrowana maska, która odbudowuje i odżywia zniszczone włosy dzięki składnikom aktywnym pochodzenia naturalnego. Maska do włosów jest wyjątkowym produktem pielęgnacyjnym, który przywraca włosom naturalne piękno dzięki zawartości silnie skoncentrowanych składników o właściwościach regenerujących.


Nowa 4-6 tygodniowa terapia dla włosów - pielęgnacja naprawcza do zniszczonych, przeciążonych zabiegami włosów.


Częsta koloryzacja, zabiegi chemiczne oraz wysokie temperatury podczas stylizacji uszkadzają strukturę włosów, powodując ich osłabienie i łamliwość.

Absolue Kératine - maska naprawcza

Włosy z dnia na dzień bardziej lśniące, mocne, miękkie i błyszczące

Intensywnie odbudowuje strukturę włosów zniszczonych i uszkodzonych, wykorzystując ekskluzywny kompleks keratyny roślinnej, biocymentyny i oleju z lnicznika.  Przywraca zniszczonym, grubym włosom siłę, witalność i elastyczność bez nadmiernego obciążania. Działa dogłębnie – naprawia uszkodzenia i odtwarza prawidłową budowę włókien, nawet w warstwie korowej. Elegancki i zmysłowy zapach cytrusowo-kwiatowy to dodatkowy atut pielęgnacji.

Efekt: miękkie, błyszczące, łatwe do ułożenia włosy. Stosowanie: 1-2 razy w tygodniu jako element miesięcznej kuracji. Pozostawić na włosach 5-8 minut.


Składniki:

Keratyna pochodzenia roślinnego to wyekstrahowane z soi i protein pszenicy cząsteczki które mają biomimetyczny charakter, co oznacza, że wiernie naśladują budowę naturalnych włókien keratynowych włosa. Dzięki temu mają doskonałe zdolności penetracyjne i wysoką skuteczność w zakresie rekonstrukcji łańcuchów keratynowych, odpowiedzialnych za zdrowy wygląd, sprężystość i blask włosów.

Biocymentyna to ekstrakt z lipidów sojowych, bogatych w sterole, ceramidy i nienasycone kwasy tłuszczowe, które budową imitują cząsteczki naturalnie wchodzące w skład cementu międzykomórkowego i go uzupełniają. Dzięki temu wygładzają łuski i scalają strukturę włosa, wzmacniając tym samym jego nawilżenie i ochronę.

Olej z lnicznika jest wyjątkowo bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 odżywia nawet najbardziej zniszczone i łamliwe włosy.


Cena: 210 zł / 200 ml

Gama Absolue Kératine Rene Furterer dostępna jest wyłącznie w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz w sklepie internetowym https://www.dermo-cosmeshop.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 20-03-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności