René Furterer Complexe 5 - koncentrat stymulujący do skóry głowy

<
Gallery image
>
René Furterer Complexe 5 -- koncentrat 1
<
René Furterer Complexe 5 -- koncentrat 1René Furterer Complexe 5 -- koncentrat 2
 
>
 
 

René Furterer stwierdził kiedyś: “Piękne włosy rosną na zdrowej skórze głowy tak, jak roślina na żyznej glebie”.   Teza, iż kondycja włosów w znacznym stopniu zależy, od jakości odżywienia cebulki włosa, przyświecała założycielowi marki już 50 lat temu. To on, bazując na olejkach eterycznych i naturalnych wyciągach roślinnych, opracował formuły kosmetyków, które zapewniały intensywną pielęgnację, odżywiały cebulki włosów i pobudzały mikrokrążenie w skórze głowy. W  1957 zadebiutował przełomowy produkt- Complexe 5 innowacyjny koncentrat nasycony lawendowym i pomarańczowym olejkiem eterycznym  o oczyszczających, tonizujących i stymulujących właściwościach. Połączenie skoncentrowanych dwóch rozgrzewających olejków eterycznych pozwoliło na uzyskanie niezwykłego dermokosmetyku, który wyróżnia markę poprzez podejście do pielęgnacji włosów.


Koncentrat z olejkami eterycznymi Complexe 5 stosuje się jako pierwszy krok w rytuale pięlęgnacyjnym René Furterer aby przywrócić równowagę skóry głowy i uzyskać piękne, mocniejsze i zdrowe włosy.


Complexe 5 - koncentrat stymulujący i rewitalizujący do skóry głowy na bazie olejków eterycznych René Furterer

Włosy zmęczone, wiotkie, zniszczone

Complexe 5 to specjalna kuracja wzmacniająca włosy u ich podstawy, czyli w cebulkach włosów. Już po jednej aplikacji włosy stają się piękniejsze. Complexe 5 sprawia,   że włosy staja się lśniące i bardziej odżywione, wzmocnione od nasady. Zawiera bardzo wysokie stężenie rozgrzewających olejków eterycznych, które poprawiają penetrację składników odżywczych i przyśpieszają rozszerzenie naczyń krwionośnych usprawniając mikrokrążenie - skoncentrowany olejek eteryczny z Lawendy uzyskiwany poprzez destylację, który od czasów starożytnych znany jest ze swoich pobudzających, antyseptycznych i relaksujących zalet, oraz olejek eteryczny pozyskiwany ze skórek słodkich pomarańczy, który posiada właściwości uspokajające, przeciwbakteryjne i stymulujące mikrocyrkulację. Complexe 5 jest podstawowym produktem, który przyczynia się do zdrowia skóry głowy i pięknych włosów. Stosowany jako pierwszy krok rytuału pielęgnacyjnego oczyszcza i przygotowuje skórę głowy poprzez uaktywnienie mikrocyrkulacji. Zwiększa przenikanie aktywnych składników kolejnych produktów do pielęgnacji włosów. 


Kultowy kosmetyk René Furterer, stymulujący koncentrat roślinny z rozgrzewającymi olejkami eterycznymi teraz w nowym falkonie z aplikatorem do masażu! Wzrost mikrokrążenia jest prawie dwa razy większy  w przypadku stosowania z końcówką masującą niż bez końcówki 


Stosowanie:

Zaleca się stosować z masażem, przed aplikacją innych produktów kosmetycznych.  Pozostawić na 5- 10 minuta, a następnie przystąpić do mycia głowy. Complexe 5 może być stosowany samodzielnie bądź w połączeniu z dobranym indywidualnie rytuałem René Furterer.

Działanie potwierdzone w badaniach

• Już po jednej aplikacji włosy stają się piękniejsze - co zauważyło 97 % użytkowników
• Włosy staja się lśniące i bardziej odżywione - co zauważyło 92 % użytkowników
• Włosy wzmocnione od nasady - co zauważyło 88 % użytkowników

Cena: 179 zł / 50 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 02-07-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności