Police The Legendary - nowe zapachy dla niej i dla niego

<
Gallery image
>
Police The Legendary 1
<
Police The Legendary 1Police The Legendary 2
 
>
 
 

Dwa nowe zapachy od marki Police dla kobiet i mężczyzn. Damska kopozycja jest kwiatowo-orientalna, w której wyczuwamy nuty bergamotki i soczystej czarnej porzeczki. Męska wersja zapachu to woń aromatycznnej lawendy podkręcona absyntem i odrobiną czarnego pieprzu.


Woda perfumowana dla kobiet

Zapach kwiatowo-oriantalny.


Ta kwiatowo-orientalna kompozycja jest połączeniem nowoczesnej kobiecości i uwodzicielskiej siły. Początkowootwierają się przed nami nuty bergamotki i soczystej czarnej porzeczki. Urocza róża zestawiona z upajającym jaśminem są dopełnieniem delikatnej magnolii w tym kobiecym bukiecie. Elegancka baza rozpylonego bursztynu, kremowej wanilii i luksusowego drzewa sandałowego dopełniają ten wyjątkowy zapach.

Nuty głowy:
Bergamotka
Czarna porzeczka
Czerwona jagoda

Nuty serca:
Kwiat magnolii
Jaśmin
Róża
Kwiat pomarańczy
Bursztyn

Nuty bazy:
Drzewo sandałowe
Patchouli
Wanilia


Woda perfumowana na mężczyzn


Zapach o aromatycznych nutach Fougere.


Aromatyczna lawenda jest podkręcona absyntem i odrobiną czarnego pieprzu ponad wibrującym drzewem sandałowym dając początek wyjątkowemu charakterowi i długo trwającemu
zapachowi.

Nuty głowy:
Czarny pieprz
Absynt
Lawenda

Nuty serca:
Anyż
Kumaryna
Geranium

Nuty bazy:
Drzewo sandałowe
Akord skóry
VetiverAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 27-08-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności