Abercrombie & Fitch Authentic - On i Ona w niezwykle autentycznym wydaniu

<
Gallery image
>
Abercrombie & Fitch Authentic 1
<
Abercrombie & Fitch Authentic 1Abercrombie & Fitch Authentic 2Abercrombie & Fitch Authentic 3Abercrombie & Fitch Authentic 4Abercrombie & Fitch Authentic 5Abercrombie & Fitch Authentic 6Abercrombie & Fitch Authentic 7Abercrombie & Fitch Authentic 8Abercrombie & Fitch Authentic 9Abercrombie & Fitch Authentic 10Abercrombie & Fitch Authentic 11Abercrombie & Fitch Authentic 12Abercrombie & Fitch Authentic 13Abercrombie & Fitch Authentic 14Abercrombie & Fitch Authentic 15Abercrombie & Fitch Authentic 16Abercrombie & Fitch Authentic 17
 
>
 
 

Abercrombie & Fitch prezentuje duo zapachowe z nowej linii: Authentic. Zapachy powstałe z inspiracji pokoleniem ludzi młodych, wyzwolonych, przełamujących istniejące konwencje i stereotypy, przedkładających wolność ponad korzyści, różnorodność ponad jednolitość, przejrzystość i prawdę ponad fałsz. Authentic to przejaw globalnego ruchu i określonego sposobu myślenia młodego pokolenia. Linia Authentic, podobnie jak marka Abercrombie & Fitch 127 lat temu, jest synonimem jakości, która nigdy nie traci na wartości. Niczym bluza lub para jeansów, zapachy Authentic są jak druga skóra, sprawiają, że osoba które je nosi czuje się komfortowo i pewnie, czuje się po prostu sobą.


Mężczyzna

Mężczyzna zapachu Authentic nie boi się łamać zasad. Jego pewność siebie, samoświadomość, wartości którym hołduje powstały w wyniku jego otwartości na świat, chęci doświadczania wszystkich wyzwań, które niesie ze sobą życie. Jest towarzyski, w życiu realnym, nie tylko w ‘social mediach’. Jego nieokrzesanie, szorstkość to świadoma postawa. Ona sprawia, że jest prawdziwie autentyczny.


Kobieta

Uczciwa i optymistyczna. Kobieta zapachu Authentic nie godzi się na zdefiniowanie, określenie jej. Ceni sobie transparentność, prawdę, wolność. Chce przynależeć do grupy, akceptuje swą kobiecość i siebie.


Flakony

Flakony zapachów Abercrombie & Fitch Authentic zostały wykonane z grubego, ciężkiego szkła, flakon zwieńczony jest zamykanym magnetycznie korkiem i ozdobiony nakładaną ręcznie etykietą z materiału na której widnieje logo marki oraz nazwa linii zapachowej. Element ten odwołuje się do dziedzictwa marki, jej modowych korzeni, cechujących się niewymuszonym stylem i elegancją. To autentyczna równowaga pomiędzy przeszłością i współczesnością.


Zapachy

Twórca zapachów: Clement Gavarry (Firmenich)


Authentic dla Niego

Authentic dla Niego to kompozycja należąca do rodziny cytrusowo-aromatyczno-drzewnej.

Nuta serca: grejpfrut, bergamotka, czarny pieprz
Nuta serca: olejek imbirowy, szałwia, lawenda
Nuta bazy: białe drzewa, zamsz


Authentic dla Niej

Authentic dla Niej to kompozycja należąca do rodziny cytrusowo-drzewno-kwiatowej.

Nuta głowy: gruszka, mandarynka, czerwona porzeczka
Nuta serca: magnolia, konwalia, nektarynka
Nuta bazy: drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, ambrette


Kampania

W kampanii występują młode kobiety i mężczyźni, reprezentanci nowego pokolenia. Pozbawieni retuszu, bez makijażu, prawdziwi i naturalni. Nic nie jest sztuczne i wymuszone, wszystko jest prawdziwe. Spot reklamowy prezentuje przyjaciół, którzy doskonale czują się w grupie, jednocześnie podkreślając swą odrębność. Ich samoświadomość bazuje na umiejętności akceptowania życia takim jakim jest. Ich niekończące się pragnienie wolności i chęć bycia sobą stanowi o wyjątkowości pokolenia Authentic.


Gama i ceny:

Abercrombie & Fitch Authentic Woman, woda perfumowana 30 ml / 159 zł
Abercrombie & Fitch Authentic Woman, woda perfumowana 50 ml / 219 zł
Abercrombie & Fitch Authentic Woman, woda perfumowana 100 ml / 299 zł

Abercrombie & Fitch Authentic Men, woda toaletowa 30 ml / 159 zł
Abercrombie & Fitch Authentic Men, woda toaletowa 50 ml / 219 zł
Abercrombie & Fitch Authentic Men, woda toaletowa 100 ml / 299 zł

Zapachy dostępne są w perfumeriach Douglas i na www.douglas.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 19-08-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności