Abercrombie & Fitch Authentic Moment - dwa nowe zapachy dla niej i dla niego

<
Gallery image
>
Abercrombie & Fitch Authentic Moment 1
<
Abercrombie & Fitch Authentic Moment 1Abercrombie & Fitch Authentic Moment 2Abercrombie & Fitch Authentic Moment 3Abercrombie & Fitch Authentic Moment 4Abercrombie & Fitch Authentic Moment 5Abercrombie & Fitch Authentic Moment 6Abercrombie & Fitch Authentic Moment 7Abercrombie & Fitch Authentic Moment 8
 
>
 
 

Marka Abercrombie & Fitch zainspirowana najlepiej sprzedającą się kolekcją zapachów - Authentic, wprowadzenie na rynek Authentic Moment, dwóch nowych i ekscytujących zapachów dla mężczyzn i kobiet. Authentic Moment uchwycił zabawne, spontaniczne, zaskakujące sytuacje, chwile beztroski, gdy jesteśmy swobodni, ale też pewni siebie. Pojawiają się nowe możliwości - jednocześnie znajome i ekscytujące. Doświadczenia, którymi należy się w pełni cieszyć, ujawniają się. Nie ma to znaczenia, że jest to tylko na chwilę, bo to wszystko jest Twoje.


Zapachy


Authentic Moment - autentyczna chwila dla kobiet

Authentic Moment dla Niej odkrywa połączenie ukochanych nut kwiatowych i soczystych owoców z nowoczesnym kontrastem drewna i piżma.  

Mistrz perfumiarstwa Gil Clavien z Firmenich opisuje koncepcję kreacji Authentic Moment dla kobiet jako "kompozycję, która uchwyci chwilę i jej energię. Ten zapach został skomponowany tak, aby pokazać kontrast i napięcie, ważne elementy w zapachach i życiu."  

Rodzina zapachowa: nowoczesny drzewno-owocowy

Nuty głowy:
czerwone owoce
mandarynka
rabarbar

Nuty serca:
płatki róży
płatki jaśminu

Nuty bazy:
drewno cedrowe
paczula
piżmo
skóra

Ceny:
Authentic Moment woda perfumowana 30 ml / 169 zł
Authentic Moment woda perfumowana 50 ml / 229 zł
Authentic Moment woda perfumowana 100 ml / 319 zł


Authentic Moment - autentyczna chwila dla mężczyzn

Authentic Moment dla Niego jest podnoszący na duchu i zmysłowy. Prosty, ale intensywny zapach jest połączeniem świeżości z ciepłem nut kwiatowych oraz zmysłową bazą.

Mistrz perfumiarstwa Yves Cassar z IFF opisuje inspirację stojącą za stworzeniem Authentic Moment dla mężczyzn: "Chciałem stworzyć zapach, który wydawał się bardzo prosty, aby przywołać te ulotne chwile, które wydają się trywialne, ale w rzeczywistości niosą ze sobą wiele głębi i znaczenia".

Rodzina zapachowa: orientalny

Nuty głowy:
jabłko
bergamotka
cyprys
cynamon

Nuta serca:
kwiat neroli

Nuty bazy:
drzewo sandałowe
ambra
piżmo
wanilia

Ceny:
Authentic Moment woda toaletowa 30 ml / 169 zł
Authentic Moment woda toaletowa 50 ml / 229 zł
Authentic Moment woda toaletowa 100 ml / 319 zł


Flakony

Stworzone specjalnie dla Abercrombie & Fitch flakony Authentic Moment są zbudowane z ciężkiego szkła wysokiej jakości i wyposażone w magnetyczny, metalowy korek. Każdy flakon ma logo marki na eko skórzanej etykiecie, przypominającej wytłaczaną naszywkę z tyłu ulubionej pary dżinsów Abercrombie & Fitch. Ta wyjątkowa gra faktur symbolizuje równowagę pomiędzy ponadczasowym dziedzictwem marki, a jej współczesnym podejściem.


Zapachy dostępne są wyłącznie w perfumeriach Douglas i na www.douglas.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 03-08-2022

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES