After Sunset by Kilian - koktajl uosabiający początek dobrej zabawy

<
Gallery image
>
After Sunset by Kilian 1
<
After Sunset by Kilian 1After Sunset by Kilian 2After Sunset by Kilian 3After Sunset by Kilian 4After Sunset by Kilian 5After Sunset by Kilian 6
 
>
 
 

After Sunset to zapach stworzony, aby podkręcać czas oczekiwania i rozkręcić małą imprezkę. Jego inspirację stanowiły te niesamowite chwile wyczekiwania na nadchodzącą noc, kiedy dzień ma się już ku końcowi i powoli zapada zmrok. Skomponowany jak świeży, owocowy i pobudzający olfaktoryczny koktajl uosabia początek dobrej zabawy.


Ta nowa kompozycja posiada tę samą olfaktoryczną strukturę "simplex" charakterystyczną dla wszystkich perfum z kolekcji My Kind of Love. Dlatego też - tak jak ich nazwy - wywołuje ona natychmiastowe wrażenie, ale jednocześnie skrywa w sobie jeszcze coś więcej.

Kilian Hennessy, założyciel oraz dyrektor kreatywny marki Kilian, wyjaśnia: "Simplexity to idea połączenia prostoty i złożoności. Chciałem, aby ta kolekcja otrzymała wielowymiarowe nuty i akordy, z których słynę, ale tym razem, aby zostały one zbudowane wokół kluczowego składnika, który jest niezwykły, zaskakujący i natychmiast rozpoznawalny."

Podczas całej zabawy oczekuj tego, co nieoczekiwane, gdyż nawet flakon skrywa w sobie coś więcej niż się nam na pierwszy rzut oka wydaje. Ta mała bomba uwodzenia zainspirowana nowoczesną sztuką, jest zarówno mini rzeźbą jak i odważną deklaracją. Chwyć flakon za kulę wykonaną z ciężkiego szkła, zrywając tym samym z tradycyjnym podejściem do flakonów, a następnie zdejmij stanowiący jego podstawę kwadratowy cokół i rozpyl wokół natychmiastową seksowną woń.
Na cokole czarnego flakonu widnieje, graficznie zaprezentowana w kolorze lśniącej czerwieni szminki oraz złota, zabawna wypowiedź.
Bądź uwodzicielem w swoim własnym stylu, kochaj tak, jakbyś nie miał nic do stracenia. Deklaracja czy wyzwanie … czemuż by nie jedno i drugie jednocześnie, dopóki jest to twój własny rodzaj miłości!


After Sunset

Dzień się już skończył i zapadła noc. Chłopcy i dziewczęta, nadeszła pora na zabawę.
After Sunset to zapach stworzony, aby podkręcać czas oczekiwania i rozkręcić małą imprezkę. Jego inspirację stanowiły te niesamowite chwile wyczekiwania na nadchodzącą noc, kiedy dzień ma się już ku końcowi i powoli zapada zmrok.
Skomponowany jak świeży, owocowy i pobudzający olfaktoryczny koktajl, zapach After Sunset uosabia początek dobrej zabawy: w blasku ostatnich promieni zachodzącego słońca, na chwilę zanim zapadnie noc, bezpośrednio przechodząc do tego odurzającego momentu, w którym hasło ‘pracuj ciężko’ zamienia
się w "baw się intensywnie".

Kilian Hennessy wraz z francuską kreatorką perfum Calice Becker przygotowali kompozycję, dzięki której łatwo jest się zatracić w wieczornej przygodzie: do naszego zmysłu powonienia dociera mieszanka świeżo zebranych ziół, z których sporządzono koktajl, podczas gdy odrobina syropu z czarnej porzeczki wprowadza poczucie spokoju, przechodząc następnie do smakowitego serca śliwki liczi. W pełni nowoczesna atmosfera zapachu After Sunset staje się jeszcze bardziej zmysłowa dzięki nutom piżma, róży i paczuli, kiedy noc wygrywa swoje ostatnie akordy.
Zrelaksuj się, puść oko do barmana i skosztuj After Sunset.
Od tej chwili nocna eskapada nabiera tempa...


Ceny:

Eau de Parfum 7,5 ml / 99 zł
Eau de Parfum 30 ml / 275 zł
Eau de Parfum 50 ml / 389 zł
Eau de Parfum 100 ml / 510 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 08-11-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności