Alaîa Paris - zwiewny, lekko pieprzowy i drzewny z domieszką frezji i peonii

Flakon z ciężkiego, drogocennego, czarnego szkła ozdobiony jest słynnym wzorem Alaîa wycinanym laserowo. Jest to symboliczny wzór, który po raz pierwszy pojawił się na skórzanym gorsecie w latach 90-tych. Kryje w sobie zapach o nutach zwiewnych, lekko pieprzowych i drzewnych z domieszką frezji i peonii. Ich dopełnieniem jest zmysłowe piżmo.


Alaîa Paris to pierwszy zapach od Azzedine Alaîa. Alaîa jest wyjątkowym i bardzo utalentowanym projektantem, który zapewnił sobie w świecie mody miejsce twórcy w pełnym tego słowa znaczeniu.

Poprzez top modelki, Naomi Campbell, Stephanie Seymour, Lindę Evangelistę czy Iman, stworzone zostało ucieleśnienie kobiety Alaîa: aktywnej, modnej, kobiecej, radosnej, pewnej siebie, grającej swoim ciałem i ubraniami niby wyjątkowymi narzędziami.


Nuta zapachowa: drzewna

Nuty głowy:
- zwiewne nuty
- różowy pieprz

Nuty serca:
- frezja
- peonia

Nuty głębi:
- nuty zwierzęce
- piżmo

Flakon z ciężkiego, drogocennego, czarnego szkła ozdobiony jest słynnym wzorem Alaîa wycinanym laserowo. Jest to symboliczny wzór, który po raz pierwszy pojawił się na skórzanym gorsecie w latach 90-tych.
Korek jest hołdem dla mistrzostwa Alaîî: szpulka złotych nici, wykonana z zamaku i różowego złota. Opakowanie, delikatnie zaakcentowane czernią, ma odcień Alaîa nude – nasycony różowy beż przywodzący na myśl skórę. Jeden z najważniejszych kolorów projektanta, jego talizman i obsesja.

Ceny:
Woda perfumowana 30 ml / 279 PLN
Woda perfumowana 50 ml / 419 PLN
Woda perfumowana 100 ml / 579 PLN

Zapach dostępny jest wyłącznie w perfumeriach Douglas.


Zdjęcie i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 26-12-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto