Alaîa Paris - zwiewny, lekko pieprzowy i drzewny z domieszką frezji i peonii

Flakon z ciężkiego, drogocennego, czarnego szkła ozdobiony jest słynnym wzorem Alaîa wycinanym laserowo. Jest to symboliczny wzór, który po raz pierwszy pojawił się na skórzanym gorsecie w latach 90-tych. Kryje w sobie zapach o nutach zwiewnych, lekko pieprzowych i drzewnych z domieszką frezji i peonii. Ich dopełnieniem jest zmysłowe piżmo.


Alaîa Paris to pierwszy zapach od Azzedine Alaîa. Alaîa jest wyjątkowym i bardzo utalentowanym projektantem, który zapewnił sobie w świecie mody miejsce twórcy w pełnym tego słowa znaczeniu.

Poprzez top modelki, Naomi Campbell, Stephanie Seymour, Lindę Evangelistę czy Iman, stworzone zostało ucieleśnienie kobiety Alaîa: aktywnej, modnej, kobiecej, radosnej, pewnej siebie, grającej swoim ciałem i ubraniami niby wyjątkowymi narzędziami.


Nuta zapachowa: drzewna

Nuty głowy:
- zwiewne nuty
- różowy pieprz

Nuty serca:
- frezja
- peonia

Nuty głębi:
- nuty zwierzęce
- piżmo

Flakon z ciężkiego, drogocennego, czarnego szkła ozdobiony jest słynnym wzorem Alaîa wycinanym laserowo. Jest to symboliczny wzór, który po raz pierwszy pojawił się na skórzanym gorsecie w latach 90-tych.
Korek jest hołdem dla mistrzostwa Alaîî: szpulka złotych nici, wykonana z zamaku i różowego złota. Opakowanie, delikatnie zaakcentowane czernią, ma odcień Alaîa nude – nasycony różowy beż przywodzący na myśl skórę. Jeden z najważniejszych kolorów projektanta, jego talizman i obsesja.

Ceny:
Woda perfumowana 30 ml / 279 PLN
Woda perfumowana 50 ml / 419 PLN
Woda perfumowana 100 ml / 579 PLN

Zapach dostępny jest wyłącznie w perfumeriach Douglas.


Zdjęcie i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 26-12-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności