Ariana Grande Moonlight - nowa woda perfumowana

<
Gallery image
>
Ariana Grande Moonlight 1
<
Ariana Grande Moonlight 1Ariana Grande Moonlight 2
 
>
 
 

Ariana Grande przedstawia swój najnowszy zapach Moonlight! Będzie to kolejny niezapomniany zapach Ariany zaraz po słodkim must have jej fanów - Sweet Like Candy. Ciesz się iskrzącą przyjemnością życia, przygód, która zainspirowała Ari do stworzenia tego zapachu.


Uwodzicielski zapach młodej gwiazdy, to ekscytująca kompozycja łącząca w sobie cudowne owocowe aromaty i atrakcyjne słodkie niuanse. W pierwszych nutach zapach otwiera się zniewalającym smakiem świeżej porzeczki i soczystej śliwki aby następnie przejść w słodkie nuty pianek marshmallow i dojrzały zapach kwiatu piwonii. Na końcu zachwyca pulsującymi nutami drzewa sandałowego i wanilii dopełnionymi doskonałymi i tajemniczymi nutami bursztynowymi.

Zapach jak zwykle ukazuje się w znanej buteleczce. Tym razem jednak jego powierzchnia świeci i opalizuje w delikatnym odcieniu fioletu - magicznym i błyszczącym jak światło księżyca.

Nuta zapachowa: kwiatowo-owocowa

Nuty głowy: porzeczka, śliwka
Nuty serca: pianki marshmallow, piwonia
Nuty bazy: bursztyn, wanilia, drzewo sandałowe


Ceny:

Woda perfumowana 30 ml / 129 PLN
Woda perfumowana 50 ml / 175 PLN
Woda perfumowana 100 ml / 229 PLN

Zapach dostępny jest wyłącznie w perfumeriach Douglas i na www.douglas.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 13-11-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności