Armani Code Parfum - kod męskości zamknięty w eleganckim czarnym flakonie

<
Gallery image
>
Armani Code Parfum 1
<
Armani Code Parfum 1Armani Code Parfum 2Armani Code Parfum 3Armani Code Parfum 4Armani Code Parfum 5Armani Code Parfum 6Armani Code Parfum 7Armani Code Parfum 8Armani Code Parfum 9Armani Code Parfum 10Armani Code Parfum 11Armani Code Parfum 12Armani Code Parfum 13Armani Code Parfum 14Armani Code Parfum 15Armani Code Parfum 16Armani Code Parfum 17Armani Code Parfum 18Armani Code Parfum 19Armani Code Parfum 20Armani Code Parfum 21Armani Code Parfum 22Armani Code Parfum 23Armani Code Parfum 24Armani Code Parfum 25Armani Code Parfum 26Armani Code Parfum 27Armani Code Parfum 28Armani Code Parfum 29Armani Code Parfum 30Armani Code Parfum 31Armani Code Parfum 32Armani Code Parfum 33Armani Code Parfum 34Armani Code Parfum 35Armani Code Parfum 36Armani Code Parfum 37Armani Code Parfum 38Armani Code Parfum 39
 
>
 
 

Armani Code Parfum to awangardowa kompozycja stworzona przez mistrza perfumeryjnego Antoina Maisondieu z myślą o współczesnym mężczyźnie, który wymyka się przestarzałym wzorcom i archetypom męskości. Zapach o aromatycznych i drzewnych nutach zamknięto w flakonie do wielokrotnego napełniania wyrażającym nowoczesną wizję luksusu.


Tworząc nowy zapach Armani Code Parfum, Armani inspirował się dzisiejszymi mężczyznami w całej ich różnorodności. Mężczyźni, którzy mają większą swobodę w wyrażaniu swojej autentycznej męskości i są bardziej zestrojeni ze swoimi emocjami. Te nowe kody ucieleśniają to, co zawsze było wizją Giorgio Armaniego: wrażliwą męskość bogatą w niuanse.

Bohater Armani Code ceni autentyczną i prawdziwą więź z innymi i z samym sobą. Nie boi się zmian i emocji, naturalna ciekawość i otwarty umysł pozwalają mu bez trudu dopasowywać się do każdych warunków.

Mistrz perfumeryjny Antoine Maisondieu przełożył tę wizję na Armani Code Parfum. Wyjątkowy i ekologiczny zapach, który preferuje cenne składniki pochodzenia naturalnego i ze zrównoważonych źródeł.


Nuty zapachowe - siła tkwiąca we wrażliwości

Męska kompozycja powstała z rzadkich i szlachetnych składników, pozyskanych w sposób odpowiedzialny i ekologiczny. Charakterystyczne, drzewne nuty Armani Code Parfum zyskały tu całkowicie odmienną interpretację, która płynnie wprowadza zapach w nową erę.

Nuty głowy to wibrujące akordy pochodzącej z Kalabrii we Włoszech bergamotki i wnosi jasną i żywą świeżość. Kwiatowa świeżość wywołuje wrażenie ruchu i przywołuje obraz mężczyzny, który nieustannie kroczy przed siebie.
W nutach serca naturalne składniki spotykają wyrafinowaną sztukę współczesnego perfumiarstwa. Marokański irys łączy się z irysowymi aldehydami, obezwładniając swoim subtelnym aromatem. Równowagi i elegancji nadaje prowansalska szałwia.
Nuty bazy odwołują się do tradycji linii Code, wybrzmiewając cedrem i aromatycznym bobem tonka.

Główne nuty:

Nuta głowy: bergamotka
Nuty serca: irys, szałwia
Nuty bazy: bób tonka, drewno cedrowe


Flakon

Armani Code Parfum to zapach do wielokrotnego napełniania dla mężczyzn z aromatycznymi i drzewnymi nutami dla silnego i zmysłowego zapachu.

Zapach Armani Code Parfum zamknięty został w eleganckim flakonie wyrażającym nowoczesną wizję luksusu, który swoją innowacyjnością nawiązuje do współczesnego charakteru kompozycji. Intensywnie czarny kolor, kwadratowy i zaokrąglony kształt, ma wyrafinowaną szklaną podstawę. Magnetyczna zakrętka z monogramem Giorgio Armani zamyka butelkę jednym ruchem. Srebrna płyta pod spodem łapie światło i tworzy wyrafinowany kontrast, a także srebrne logo delikatnie lśni na tle owalno-prostokątnych ścian.

Zgodnie z ciągłym zaangażowaniem Giorgio Armani w zrównoważony rozwój, ekologicznie zaprojektowany flakon Armani Code Parfum we wszystkich formatach można ponownie uzupełnić dzięki innowacyjnemu systemowi refill - wkładem o pojemności 150 ml.


Ceny:

50 ml / 555 zł
75 ml / 619 zł
125 ml / 879 zł
150 ml (wkład uzupełniający) / 879 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl oraz Sephora i na www.sephora.plZdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 14-02-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES