Avon Attraction Desire - ognisty duet zapachów dla Niej i dla Niego

<
Gallery image
>
Avon Attraction Desire 1
<
Avon Attraction Desire 1Avon Attraction Desire 2Avon Attraction Desire 3
 
>
 
 

Avon przedstawia nową kolekcję zmysłowych perfum Attraction Desire dla Niej i dla Niego. Te dwa ogniste zapachy w wyjątkowy sposób pobudzą zmysły i podziałają jak afrodyzjak. Są także idealnym prezentem na walentynki, który pomoże rozpalić ukryte pragnienia zakochanych i podsycić falę pożądania.


Poczuj ogień pożądania dzięki nowym zapachom od Avon

Do serii zapachów Attraction dołączył nowy duet - Desire, który już od pierwszych chwil przyciąga spojrzenie i zaskakuje swoimi oryginalnymi opakowaniami. Minimalistyczne flakony są do siebie odpowiednio dopasowane i zostały zaprojektowane tak, by przypominały parę doskonałą. Ekscytujący akord "The Fire", zawarty w obu wersjach zapachowych, to połączenie eliksiru z palonej wiśni i złotego bursztynu. Obok takiej pary nie da się przejść obojętnie! Ta nieoczywista kompozycja pomoże zamienić każde wasze spotkanie w hipersensualne doznanie.

Zapach Attraction Desire dla Niej kusi uwodzicielskimi nutami jaśminu Sambac i złotego bursztynu. To mieszanka odważnych, głębokich aromatów. W wersji Attraction Desire dla Niego zamiast jaśminu znajdziemy z kolei korzenny bukiet zapachowy irysa, który również intryguje swoją intensywnością.

W sesji zdjęciowej i klipie reklamowym w globalnej kampanii Avon Attraction Desire wystąpiła modelka Edyta Zając.

Perfumy Avon Attraction Desire dla Niej i dla Niego będą dostępne w katalogu Avon 2/2021 w cenie 69,99 zł. Można je zamówić u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl. Kupując produkty Avon, wspierasz biznes naszych Konsultantek.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 02-02-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności