Avon Eve Truth - nowy kwiatowo-owocowy zapach

<
Gallery image
>
Avon Eve Truth 1
<
Avon Eve Truth 1Avon Eve Truth 2Avon Eve Truth 3Avon Eve Truth 4Avon Eve Truth 5
 
>
 
 

Do kolekcji Avon Eve, sygnowanej przez Małgorzatę Kożuchowską, dołączył właśnie nowy kwiatowo-owocowy zapach - Avon Eve Truth. To magnetyczna kompozycja stworzona przez światowej sławy perfumiarza Laurent’a Le Guerneca, by podkreślić twoje prawdziwe ja.


Poczuj radość bycia sobą z nowym zapachem Avon Eve Truth

#wearyourtruth

Współczesny świat nakłada na kobiety presję bycia perfekcyjnymi. W tym codziennym chaosie często zapominamy, że wszystkie jesteśmy niepowtarzalne i niedoskonale doskonałe. Wewnętrzny spokój i akceptacja własnego ja to źródło twojej kobiecej siły i niezwykłego piękna. Podkreśl je nowym zapachem Avon Eve Truth i odkryj radość bycia sobą!

Avon Eve Truth to kompozycja delikatnych kwiatów, energetycznych owoców i zmysłowych minerałów. Zapach otwiera nuta soczystej karamboli i esencja magnetytu – najbardziej magnetycznego ze wszystkich minerałów występujących naturalnie na Ziemi. To ten składnik sprawia, że zapach ma moc przyciągania i wzmacnia aurę, otaczającą pewną siebie kobietę. W sercu kompozycji rozwija się delikatny aromat różowej frezji, a zamyka ją aksamitny akord drewna cedrowego. Avon Eve Truth to kobiecość, naturalność i zmysłowość zamknięte w kryształowym flakonie.

"Jestem kobietą, artystką i wrażliwcem, dlatego tak istotne jest dla mnie życie w zgodzie z samą sobą. Naturalność i pozostawanie w zgodzie z moim własnym JA to cechy absolutnie dla mnie priorytetowe. Dbam o nie zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Najważniejsze jest dla mnie wnętrze człowieka, dlatego cieszę się, że w pracy na planie choć gram różne charaktery, noszę różne kostiumy, zmieniam swój wygląd, nie zmieniam przy tym swojej osobowości" – mówi Małgorzata Kożuchowska, ambasadorka Avon. "Cieszę się, że Avon zachęca kobiety do akceptacji własnego ja; pomaga im uwierzyć, że są naprawdę piękne, gdy czują się dobrze ze sobą. Zapach Avon Eve Truth podkreśla to, co w nas najpiękniejsze" – dodaje aktorka.

W kolekcji Avon Eve Truth dostępne są również: perfumetka, odświeżający dezodorant w sprayu, a także wygładzający balsam do ciała. Zdjęcia do kampanii wykonał Marcin Tyszka.


Najnowszy zapach Avon Eve Truth 50 ml będzie dostępny w katalogu Avon 3/2019 w cenie od: 59,99 zł Perfumetka Avon Eve Truth 10 ml będzie dostępna w katalogu Avon 3/2019 w cenie od: 9,99 zł
Dezodorant w sprayu Avon Eve Truth 75 ml będzie dostępny w katalogu Avon 3/2019 w cenie od: 9,99 zł
Balsam do ciała Avon Eve Truth 150 ml będzie dostępny w katalogu Avon 3/2019 w cenie od: 9,99 zł

Avon Eve Truth można zamówić u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl, przez iKatalog Avon oraz w sklepie Avon Studio w warszawskich Złotych Tarasach.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 07-02-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności