Avon Life Colour by Kenzo Takada - dwa nowe zapachy

Legendarny projektant Kenzo Takada po raz drugi stworzył zapach dla Avon! Nowa kompozycja Avon Life Colour uwalnia pokłady pozytywnej energii i kreatywności! To zapach dla osób, które szukają inspiracji i chcą cieszyć się każdą chwilą!


Avon Life Colour to już drugi zapach stworzony przez legendarnego projektanta dla marki Avon. Powstał we współpracy z mistrzami perfumiarstwa z domu Firmenich - to tam powstają zapachy Avon, a także perfumy najbardziej ekskluzywnych marek na świecie.

Avon Life Colour to zapachy, które zostały stworzone dla młodych, energicznych i inspirujących osób, które wszędzie dostrzegają piękno i chcą czerpać z życia pełnymi garściami. Ich nuty uwalniają pozytywną energię, radość i kreatywność.

Główną nutą zapachów dla Niej i dla Niego jest magnolia - kwiat będący dla Kenzo Takady symbolem radości i przywołujący wspomnienia z Japonii. Avon Life Colour dla Niej to ciepła kompozycja soczystej i apetycznej gruszki, świeżej magnolii i urzekającej, lekko orzechowej nuty ryżu basmati.
Avon Life Colour dla Niego to energetyzująca esencja z mate połączona z cytrusową świeżością magnolii i nutą wetiweru, który nadaje kompozycji charakter.


Nowe zapachy Avon Life Colour by Kenzo Takada są dostępne w Polsce od 8 listopada w katalogu 16/2018. Będzie je można zamówić u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl, przez iKatalog Avon oraz w sklepie Avon Studio w warszawskich Złotych Tarasach.


Dostępność i ceny:

Zapach Avon Life Colour by Kenzo Takada dla Niej, 50 ml będzie dostępny w katalogu Avon 16/2018 w cenie od: 79,99 zł
Zapach Avon Life Colour by Kenzo Takada dla Niego, 50 ml będzie dostępny w katalogu Avon 16/2018 w cenie od: 79,99 zł
Zapach Avon Life Colour by Kenzo Takada dla Niej, 150 ml, będzie dostępny w katalogu Avon 16/2018 w cenie od: 13,99 zł
Perfumetka Avon Life Colour by Kenzo Takada, 10 ml, będzie dostępna w katalogu Avon 16/2018 w cenie od: 19,99 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 28-11-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności