Avon Luminata - olśniewający zapach dla kobiet

<
Gallery image
>
Avon Luminata - olśniewający zapach dla kobiet 1
<
Avon Luminata - olśniewający zapach dla kobiet 1Avon Luminata - olśniewający zapach dla kobiet 2
 
>
 
 

Pierwszy zapach marki Avon, sygnowany nazwiskiem nowej Ambasadorki - Małgorzaty Rozenek-Majdan. To czarująca kompozycja dla kobiet, które pragną być zauważone i podziwiane. Skomponował ją światowej sławy perfumiarz – Maurice Roucel. Intrygujące połączenie nut białej peonii kryształowej, soczystej gruszki oraz zmysłowej wanilii zachwyca i przyciąga uwagę.


Zapach został stworzony dla kobiet niepowtarzalnych, które inspirują swoim stylem i osobowością, przyciągają spojrzenia i uwagę tłumów. I właśnie taka kobieta została jego Ambasadorką. Małgorzata Rozenek-Majdan – podziwiana za styl, kobiecość i pewność siebie.

"Zapach Avon Luminata zachwycił mnie od pierwszej chwili. Najbardziej urzekła mnie nuta peonii, którą uwielbiam. Cała kompozycja jest magnetyczna, uwodzicielska, nie można przejść obok niej obojętnie. To zapach idealny na wieczór, do eleganckich kreacji, ale również na te chwile, gdy kobieta chce podkreślić swój naturalny blask" – mówi Małgorzata Rozenek-Majdan.


Intrygujące wnętrze

Avon Luminata został stworzony przez Maurice’a Roucela - gwiazdę w świecie perfumiarstwa. To on jest autorem bestsellerów takich jak DKNY Be Delicious, Celine Dion Sensational czy Gucci Envy. Specjalnie dla Avon skomponował zapach, który zachwyca i przyciąga uwagę. W nucie głowy, która otwiera zapach, odnajdujemy soczystą gruszkę i malinę. Nutę serca tworzy przepiękna kwiatowa kompozycja białej peonii kryształowej, magnolii i irysa. Bazą jest ciepłe piżmo i zmysłowa wanilia
z Madagaskaru, która nadaje zapachowi słodkie wykończenie. Kompozycja zamknięta jest w eleganckim flakonie, nawiązującym swoją formą do kształtu kryształu. To małe dzieło sztuki – ozdoba każdej toaletki.

W kolekcji Avon Luminata dostępny jest również balsam do ciała oraz perfumetka, idealna do torebki. Teraz ukochany zapach będziesz mogła mieć zawsze przy sobie!

Najnowszy zapach Avon Luminata 50 ml będzie dostępny w katalogu Avon 14/2018 w cenie od 69,99zł
Balsam do ciała Avon Luminata 150 ml będzie dostępny w katalogu Avon 14/2018 w cenie od 30 zł
Perfumetka Avon Luminata 10 ml będzie dostępna w katalogu Aavon 14/2018 w cenie od 14,99 zł

Avon Luminata można zamówić u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl, przez iKatalog Avon oraz w sklepie Avon Studio w warszawskich Złotych Tarasach.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 26-09-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności