Avon Wonder - najświeższy zapach w kolekcji Today Tomorrow Always

<
Gallery image
>
Avon Wonder 1
<
Avon Wonder 1Avon Wonder 2Avon Wonder 3Avon Wonder 4
 
>
 
 

Zapowiedź miłości, zaklęta w pąkach neroli – poznaj nowe perfumy od Avon... Wonder to najświeższy zapach w kolekcji Today Tomorrow Always. W jego sercu znajdziemy uwielbiane przez miłośniczki trylogii TTA kwiaty neroli, ale tym razem w postaci pąków, których zapach jest świeższy i bardziej rześki niż w pełni rozwinięte kwiaty. Dopełnione musującą nutą bergamotki i ciepłymi akordami drewna cedrowego tworzą kompozycję, która sprawia, że cieszysz się życiem tu i teraz.


Sekretem jakości nowych perfum Today Tommorow Always Wonder są świeże, ręcznie zbierane pąki neroli. Są one najwyższej jakości składnikami naturalnymi, które uzyskały wyróżnienie Orpur™ (dosłownie „czyste złoto”), stworzone przez markę Givaudan i przyznawane przez ekspercką komisję Orpur™. By otrzymać 1 kg olejku eterycznego potrzebnego do produkcji perfum TTA, marka Avon wykorzystuje aż 1,3 miliona płatków neroli!

Pąki neroli symbolizują miłość tuż przez rozkwitem. Zapach stworzony został z myślą o młodych kobietach, które są pewne, że miłość jeszcze przyjdzie, czeka gdzieś za rogiem, ale teraz mają czas dla siebie, swoich przyjaciół i są szczęśliwe. Kochają swoje życie, cieszą się każdym dniem, realizują się w pracy, spełniają marzenia.


Woda perfumowana Today Tomorrow Always Wonder jest dostępna w katalogu Avon 04/2023 w cenie 79,99 zł.
Można ją zamówić u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 24-04-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES