Boss Alive Eau de Toilette - afirmacja prostych przyjemności w życiu kobiety

<
Gallery image
>
Boss Alive Eau de Toilette 1
<
Boss Alive Eau de Toilette 1Boss Alive Eau de Toilette 2Boss Alive Eau de Toilette 3Boss Alive Eau de Toilette 4Boss Alive Eau de Toilette 5Boss Alive Eau de Toilette 6Boss Alive Eau de Toilette 7Boss Alive Eau de Toilette 8Boss Alive Eau de Toilette 9
 
>
 
 

Woda toaletowa Boss Alive, która afirmuje proste przyjemności - słuchanie ulubionej piosenki w radiu. Pierwszy łyk kawy o poranku. Kolory pięknego zachodu słońca… Życie składa się z takich właśnie drobnych przyjemności, a Boss Parfums celebruje każdą z nich wprowadzeniem Wody Toaletowej Boss Alive - nowego świeżego zapachu, który podnosi nas na duchu, przeznaczonego dla kobiet poszukujących radości w każdej chwili.


Dzięki czemu czujesz, że naprawdę żyjesz?

Zadając pytanie: "Dzięki czemu czujesz, że naprawdę żyjesz?", nowa kampania reklamowa zachęca kobiety na całym świecie do afirmowania prostych przyjemności życia – krótkich chwil kontaktu z innymi, optymizmu i szczęścia, które podnoszą na duchu i przypominają nam o tym, że piękno można znaleźć w każdym nowym dniu.


Nowy duch kobiecości: woda toaletowa Boss Alive

Rok po udanym globalnym wprowadzeniu Wody Perfumowanej Boss Alive, Woda Toaletowa Boss Alive powiększa portfolio zapachu. Aktorka Emma Roberts powraca jako jego  twarz. Jej ciepły, promienny uśmiech doskonale odzwierciedla krzepiący charakter Alive: nowego ducha kobiecości.

Architektoniczny flakon perfum, zaprojektowany przez Amélie Riech, skrywa nowy, różowy płyn w jaśniejszym odcieniu. Wypolerowana metalowa opaska, okalająca masywny szklany korpus, przybrała kolor różowego złota. Opakowanie zewnętrzne, łagodnie różowe i również podkreślone różowozłotą opaską, odzwierciedla beztroską naturę nowego produktu.


Woda toaletowa Boss Alive: urzekający zapach łączący nuty kwiatowe i drzewne

Woda toaletowa Boss Alive to kompozycja kwiatowo-drzewna, wspólne dzieło kreatorek zapachu: Marie Salamagne i Honorine Blanc.

Do rześkiego jabłka w nutach głowy dołączają aromatyczna mandarynka, cytryna i akord magnolii, składniki potęgujące wrażenie świeżości i kwiatowej aury. Prawdziwe piękno kompozycji leży w jej ekstrawertycznym, intensywnie kobiecym sercu, w którym jednoczą się jaśmin wielkolistny, róża damasceńska i wyborna magnolia Michelia yunnanensis, która wprowadza do niej swoje egzotyczne kwiatowe niuanse z wyjątkowo kremowym i korzennym aromatem. Nuty szałwii muszkatołowej i mchu dołączają do sandałowca i cedru w nucie głębi. Dzięki nim zapach zyskuje urzekającą i długotrwałą moc.  

Woda toaletowa długo wybrzmiewa na skórze i przypomina nam, że warto żyć pełnią życia każdego dnia. Celebrowanie prostych przyjemności daje nam pewność, że możemy odnaleźć szczęście w każdej chwili - oto esencja wody toaletowej Boss Alive.  


Gama i ceny:

Boss Alive Eau de Toilette 50 ml / 335 zł
Boss Alive Eau de Toilette 80 ml / 399 zł

Zapach Boss Alive Eau de Toilette dostępny jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 21-03-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności