Boss Nuit Pour Femme - idealne dopełnienie "małej czarnej" sukienki

Boss Nuit Pour Femme jest wyrafinowanym zapachem dla kobiet. Ten pociągający, kobiecy zapach jest zainspirowany najbardziej ikonicznym symbolem damskiej garderoby i stylu – małą czarną sukienką oraz poczuciem pewności jaką daje ona kobiecie. Łącząc nowoczesną kobiecość podkreśloną kwiatami wraz z musującymi nutami głowy, Boss Nuit Pour Femme jest doskonałym uzupełnieniem i wspaniałym wykończeniem wieczorowej kreacji i sprawia, że strój oraz zapach pasują idealnie.


"Boss Nuit Pour Femme została zaprojektowany, jako uzupełnienie wieczoru kobiety Boss Black, dodając ten ostatni element zanim przekroczy próg. Nuty górne, serca i bazowe przedstawiają oczekiwanie nocy, która już czeka. Perfumiarz dokonał tego używając zmysłowych nut kwiatowych takich jak fiołek i jaśmin, aby stworzyć kobiecą aurę, podczas gdy brzoskwinia połączona z aldehydami w nutach górnych dodaje olśniewającego oblicza. Rezultatem jest doskonale zbalansowany zapach komplementujący każdą kobietę, otaczający ją pewnością siebie i kobiecością, kiedy szykuje się ona na nadchodzący wieczór." - mówi Will Andrews, P&G Prestige Zespół Tworzenia Zapachów

Nuty głowy
Wyrażają uczucie podniecenia i oczekiwania kobiety Boss, gdy przygotowuje się ona na specjalną okazję. Soczystość brzoskwini połączona z promiennym rozświetleniem mokrego aldehydowego akordu zapewnia świeży i mieniący się światłem efekt.

Nuty serca
Pod nowoczesną górą, akord serca reprezentuje jej kobiece wyrafinowanie, kobiecy jaśmin i bukiet białych kwiatów, gdy fiołek dodaje zmysłowej delikatności.

Nuty bazy
Podstawa zapachu jest otoczona uwodzicielską iskrą, która staje się coraz bogatsza w czasie wieczoru, odzwierciedlając zmysłowość kobiety Boss. Gdy zapach zaczyna wysychać, pełne życia kryształowe piżmo oddaje promienny charakter góry, podczas gdy ciepłe drewno i kremowe drzewo sandałowe przynosi miękkie i delikatne cechy.

Tak jak zapach, flakon i opakowanie Boss Nuit Pour Femme są zaprojektowane, aby naśladować atrybuty małej czarnej: lśniące, eleganckie, klasyczne i niezwykle kobiece. Solidne, ciężkie szkło i luksusowe złote detale podkreślają wyrafinowanie zapachu, podczas gdy czarny kolor przypomina o namiętności i tajemniczej atmosferze nocy.

Ceny:
Woda perfumowana 30 ml / 199 PLN
Woda perfumowana 50 ml / 285 PLN
Woda perfumowana 75 ml / 375 PLNZdjęcie i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 28-12-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności