Boss The Scent Absolute - zapachy magnetyczne, odważne i zmysłowe

<
Gallery image
>
Boss The Scent Absolute 1
<
Boss The Scent Absolute 1Boss The Scent Absolute 2Boss The Scent Absolute 3Boss The Scent Absolute 4Boss The Scent Absolute 5Boss The Scent Absolute 6Boss The Scent Absolute 7Boss The Scent Absolute 8Boss The Scent Absolute 9
 
>
 
 

Boss The Scent Absolute oferuje zmysłom doznania na wyższym poziomie: dwa nowe, intensywnie uwodzicielskie zapachy dla Niego i dla Niej to ciemniejsze, bogatsze interpretacje oryginalnych kompozycji. Historia #AugmentedSensuality nadal trwa, gdyż marka przedstawia kolejną fazę sensorycznej podróży. Film cyfrowy, inspirowany ASMR, ukazuje siłę pobudzania zmysłów, aby wywołać spotęgowane doznania. Elektryzujące uczucie mrowienia na skórze i skórze głowy spływa w dół szyi i wzdłuż górnej części kręgosłupa.


Dziedzictwo uwodzenia

Kampania reklamowa Boss z 2018 r. ilustrowała transcendentalną moc Boss The Scent w epoce cyfrowej. Przekraczała granice i rozpalała najgłębsze pragnienie, aby odłączyć się od życia online i ponownie spotkać i zjednoczyć się w realnym świecie. W nowym rozdziale podróży #AugmentedSensuality, "The Passion" ("Namiętność"), nasza para posuwa swój związek o krok dalej, prowokując zmysły, aby sięgnąć głębiej i doświadczyć absolutu nocy.


Zmysły nocą

W rozpędzonym świecie pełnym rozpraszających zakłóceń, poszukujemy mocniejszych więzów i lepszej komunikacji. Niezapomnianej. Trwałej. Zmysłowej. Gdy zapada zmrok, wyłaniają się bardziej śmiałe, zaskakujące sposoby, które pozwalają nam w pełni badać nasze zmysły. Kolejny rozdział #AugmentedSensuality rozwija się wzmocniony intrygą zmierzchu. Pod osłoną nocy bohaterowie eksperymentują z nowymi, stymulującymi doznaniami, osiągając razem nowy, wyższy poziom.


Kolejny poziom doznań

Ponownie wcielając się w swoje role, Jamie Dornan i Birgit Kos spotykają się znów jako mężczyzna i kobieta Boss. Prezentując, w jaki sposób zapachy oddziałują na ich zmysły, nowy film cyfrowy ukazuje doznawanie przez  bohaterów zintensyfikowanej rzeczywistości, w której niepodzielnie włada nimi Boss The Scent Absolute. Ta noc to czas odkrywania i eksplorowania. Wzajemnego prowokowania i eksperymentowania z nowymi odczuciami, aby zaznać czegoś zupełnie nowego. Razem. Wykorzystując ASMR, para uzyskuje głębsze połączenie. Bardziej intymne, magnetyzujące i uwodzicielskie. Stymulując wszystkie swoje zmysły, bohaterowie doświadczają nocą absolutu: grają ze światłem i muzyką,  szepczą do siebie, słyszą dźwięk trzaskającego lodu, co wzbudza mrowienie na plecach. W pieszczocie dłoni, muśnięciu włosów dreszcz obecności tej drugiej osoby staje się elektryzujący. Ciepło partnera, oczekiwanie zbliżenia potęguje dźwięk ich głosów i zapach perfum. 


Boss The Scent Absolute: dla niego i dla niej

Skomponowany przez kreatora zapachów, Bruno Jovanovica, Boss The Scent Absolute dla Niego otwiera się z pikantną świeżością imbiru, który łączy się z nutami serca posiadającymi moc afrodyzjaku: korzeniem Mondia i owocami Maninka. Intensywnie męski i szorstko surowy wetiwer błyszczy w nucie głębi. To do tej pory najbardziej zmysłowa ekspedycja Boss The Scent. Ciemno bursztynowy płyn zapachu umieszczono w ciemnym flakonie w szarobrązowym odcieniu i zwieńczono metalicznym korkiem.

Skomponowany przez kreatorkę zapachów, Louise Turner, zapach Boss The Scent Absolute dla Niej otwiera się kremową nutą miodowej brzoskwini, która przenika paloną kawę w rozgrzewającej nucie serca. W głębi aksamitna i kobieca wanilia otula z natury męski wetiwer, aby wzbudzać magnetyzujące uzależnienie. Ta bogata i intensywna interpretacja, bardziej tajemnicza i mroczna aniżeli jej pierwotny kontrapunkt, oferuje poziom absolutu. Ekstremalne doznanie. Zapach umieszczono w szklanym flakonie w stopniowanym odcieniu palonego, zimnego brązu, który wieńczy ciemnobrązowy metaliczny korek.


#AugmentedSensuality
#BOSSTheScent


Gama i ceny:

Boss The Scent Absolute For Her:
Woda perfumowana 30 ml / 289 zł
Woda perfumowana 50 ml / 395 zł
Woda perfumowana 100 ml / 555 zł

Boss The Scent Absolute For Him:
Woda perfumowana 50 ml / 349 zł
Woda perfumowana 100 ml / 469 zł


Zdjęcia kompozycyjne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 05-10-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności