Boss The Scent Private Accord - zapachy jak afrodyzjaki

<
Gallery image
>
Boss The Scent Private Accord 1
<
Boss The Scent Private Accord 1Boss The Scent Private Accord 2Boss The Scent Private Accord 3Boss The Scent Private Accord 4Boss The Scent Private Accord 5Boss The Scent Private Accord 6Boss The Scent Private Accord 7Boss The Scent Private Accord 8Boss The Scent Private Accord 9Boss The Scent Private Accord 10Boss The Scent Private Accord 11Boss The Scent Private Accord 12
 
>
 
 

Dwa nowe uzależniające zapachy-afrodyzjaki. Ich oryginalne kompozycje uległy modyfikacjom, by zyskać moc afrodyzjaków: Boss The Scent Private Accord For Him i For Her skonstruowano na bazie ponętnego absolutu kakao. W męskiej wersji zapachu znajduje się jeszcze aromat mokka i imbir, a w damskim mandarynka, kwiat osmanthusa i palony bób tonka.


Potęgując cielesną jakość tajemniczego absolutu kakao, kreator zapachu męskiego - Bruno Jovanovic natchnął Boss The Scent Private Accord For Him wyrafinowanym aromatem mokka. Dzięki połączeniu z wykwintnymi nutami imbiru i egzotycznych owoców maninka, zapach uwodzi zmysły. Cenny, ciemny bursztynowy płyn zamknięty został we flakonie wykończonym brązowym metalicznym korkiem.

Skomponowany przez Louise Turner, zapach Boss The Scent Private Accord For Her zawiera nuty słodkiej mandarynki i urzekającego kwiatu osmanthusa, które wzbogacają nieodparty urok i mroczny czar absolutu kakao i zmysłowego palonego bobu tonka. Zapach wspaniale prezentuje się w szklanym flakonie z eleganckim bursztynowym gradientem.


Boss Parfums prezentuje kolejny rozdział w historii uwodzenia: nowa kampania Boss The Scent zgłębia fenomen uwodzenia w erze cyfrowej oraz transcendentalną moc zapachu. Czy naprawdę można stworzyć więź z kimś, kogo nigdy nie spotkaliśmy? Czy można poczuć bliskość innej osoby, nie znając jej w realnym życiu? Choć żyjemy w wirtualnym świecie, w którym spotykamy się, rozmawiamy i nawiązujemy relacje, siedząc przed ekranem, to ta forma kontaktu nie jest w stanie dać nam nic więcej. Tylko w prawdziwym życiu zmysły mogą się ze sobą splatać. Widok. Dźwięk. Dotyk. Zmysł powonienia.

Prawdą jest, że nic nie może konkurować z chemią, jaka powstaje w realnym życiu. Nie możemy dłużej tkwić przed ekranami. Musimy się od nich oderwać i podjąć działania zgodne z naszymi impulsami.


Dziedzictwo uwodzenia

Marka Boss Parfums wylansowała swoją definicję uwodzenia w 2015 roku, wprowadzając na rynek Boss The Scent. W swojej najbardziej autentycznej formie uwodzenie jest spotkaniem dwukierunkowym. Podróż rozpoczyna się od prostego aktu zbliżania się. Ale to intensywność zapachu wywołuje wzajemne przyciąganie. Kontynuując tę opowieść, nowa kampania Boss Parfums ilustruje transcendentalną moc Boss The Scent: zapach sprawia, że przekraczamy granice, rozpalając nasze najgłębsze pragnienie połączenia się w realnym świecie. 


Nowa kampania reklamowa

W kampanii reklamowej udział biorą nowi utalentowani ambasadorowie: aktor Jamie Dornan i modelka Brigit Kos. W filmie wyreżyserowanym przez Drake’a Doremusa para ta wcieliła się w role mężczyzny i kobiety Boss, ukazując, jak doświadczają spotęgowanej zmysłowości. Poruszeni siłą Boss The Scent, bohaterowie rozpoczynają swoje spotkanie w maskach VR. Pomimo tej bariery dochodzi między nimi do połączenia. Narasta chemia. Ułatwiając im przejście z jednego świata do drugiego, Boss The Scent działa niczym pomost między światem wirtualnym a rzeczywistym. Gdy ich zmysły się splatają, oboje zbliżają się do siebie, aż uświadomią sobie, że muszą się oderwać od rzeczywistości wirtualnej, aby połączyć się w realu. W ramach nowego rozdziału kampania cyfrowa, która rozegra się na wielu platformach, zachęci konsumentów, aby oderwali się od ekranów, by odzyskać kontakt ze swoimi zmysłami. Przeżyją wówczas niezapomniane wrażenia, które łączą świat wirtualny z realnym. 


Ceny:

Zapach damski:
Boss The Scent Private Accord For Her, woda perfumowana 30 ml / 265 zł
Boss The Scent Private Accord For Her, woda perfumowana 50 ml / 359 zł
Boss The Scent Private Accord For Her, woda perfumowana 100 ml / 499 zł

Zapach męski:
Boss The Scent Private Accord For Him, woda toaletowa 50 ml / 315 zł
Boss The Scent Private Accord For Him, woda toaletowa 100 ml / 425 zł


Zdjęcia kompozycyjne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 05-09-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności