Bottega Veneta Knot Eau Absolue - kwiatowo-orientalna elegancja w nowej odsłonie

<
Gallery image
>
Bottega Veneta Knot Eau Absolue 1
<
Bottega Veneta Knot Eau Absolue 1Bottega Veneta Knot Eau Absolue 2Bottega Veneta Knot Eau Absolue 3Bottega Veneta Knot Eau Absolue 4
 
>
 
 

Cztery lata po debiucie wody perfumowanej Knot, Bottega Veneta prezentuje Knot Eau Absolue. Nowa kompozycja uwydatnia elegancję oryginalnego zapachu esencją nut, które dodają jej intensywności i splendoru. Delikatna i złożona słodycz jaśminu w nucie serca odróżnia Knot Eau Absolue od oryginalnej kompozycji.


Obiekt tak legendarny, że nie trzeba go przedstawiać.

Design tak pieczołowicie dopracowany, że zwycięsko wytrzymuje próbę czasu.

Powściągliwy i nieostentacyjny, lecz momentalnie rozpoznawalny – Węzeł marki Bottega to jeden z najbardziej emblematycznych elementów. Kopertówkę minaudière w kształcie zaokrąglonego pudełeczka ze związanym w węzeł metalowym zapięciem prezentowano w wielu rozmaitych wariantach w różnych kolekcjach i sezonach.

W 2014 roku marka Bottega Veneta napisała nowy rozdział historii Węzła, wprowadzając nowy zapach. Nazwa Wody Perfumowanej Knot nawiązuje do legendarnej kopertówki i składa hołd zarówno charakterystycznej formie torebki, jak również niezliczonym możliwościom, jakie oferuje sam zapach. Cyzelowany ręcznie przez rzemieślników z najwyższej jakości materiałów, złoty flakon zwieńczony został zamknięciem w kształcie węzła, który symbolizuje doskonały mariaż powściągliwego luksusu i zapachów świata Bottega Veneta.

"Jednym z ulubionych elementów, jakie projektuję z każdym sezonie, jest Węzeł. To istne szaleństwo, jak wiele kreatywnych możliwości daje prosty, trójwymiarowy element, tak bardzo określony w przestrzeni i swej funkcjonalności. Porównywałem go do niepomalowanego płótna malarskiego, gdyż – naprawdę wierzę w to, że umożliwia nieskończenie wiele wariantów." – Tomas Maier dyrektor kreatywny


Wyraz wyrafinowania

Cztery lata po debiucie Wody Perfumowanej Knot, Bottega Veneta prezentuje Knot Eau Absolue. Nowa kompozycja uwydatnia elegancję oryginalnego zapachu esencją nut, które dodają jej intensywności i splendoru. 

Kwiatowo-orientalny zapach otwiera się znajomymi esencjami lawendy i kwiatu pomarańczy. Delikatna i złożona słodycz jaśminu w nucie serca odróżnia Knot Eau Absolue od oryginalnej kompozycji. Zapach zaczyna nabierać mocy, osiągając punkt kulminacyjny w woalu cennej mirry w nucie głębi. Finalna struktura ukazuje nowy wymiar olfaktorycznej oferty Bottega Veneta, określony przez wyrafinowanie i zmysłowość, które wtórują niezliczonym możliwościom, jakie otwiera przed nami ta luksusowa marka.

Knot Eau Absolue to kontynuacja długoletniej współpracy Tomasa Maiera – dyrektora kreatywnego, z mistrzynią perfumiarstwa – Danielą Andrier. Zgodnie z przywiązaniem marki Bottega Veneta do wysokiej jakości i artystycznego rzemiosła, przy tworzeniu zapachu bardzo istotne było wykorzystanie wyłącznie najszlachetniejszych surowców.


Czar Couture

"Węzeł to wyrazisty symbol marki Bottega Veneta, ogniwo, które łączy nas z historią i przyszłością marki. Torebki w rodzinie Knot, takie jak Olimpia Knot i City Knot, wyewoluowały od wieczorowych kopertówek minaudière, aby służyć jako akcesoria przeznaczone zarówno na dzień, jak i na wieczór. Wykorzystanie tego legendarnego elementu jako zwieńczenia Knot Eau de Parfum i Knot Eau Absolue otwiera nowy rozdział w naszej historii." - Tomas Maier – dyrektor kreatywny

Flakon Knot powstał z inspiracji weneckim szkłem i tradycyjną włoską karafką. Jego zaokrąglone kształty i czyste linie odzwierciedlają design kopertówki Knot minaudière. Wykończony ręcznie korek i matowe złote zapięcie są momentalne rozpoznawane przez koneserów Bottega Veneta. Aby odzwierciedlać cieplejsze, bogatsze oblicze zapachu, flakon Knot Eau Absolue przybrał ciemny złocisty odcień. Wygląd flakonu, który zyskał więcej wyrafinowania i zmysłowości, sugeruje cenną jakość kompozycji.


Ceny:

Knot Eau Absolue woda perfumowana 50 ml / 405 zł
Knot Eau Absolue woda perfumowana 75 ml / 495 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Sephora.Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 11-07-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności