Burberry Her Eau de Toilette - pełnia życia i kobieca siła uchwycone w nowej wodzie toaletowej

<
Gallery image
>
Burberry Her Eau de Toilette 1
<
Burberry Her Eau de Toilette 1Burberry Her Eau de Toilette 2Burberry Her Eau de Toilette 3Burberry Her Eau de Toilette 4Burberry Her Eau de Toilette 5
 
>
 
 

Burberry Her to nowa woda toaletowa stworzona dla wyzwolonych, współczesnych kobiet. Najnowszy rozdział w historii Burberry Her, wyróżnia się kwiatowym aromatem kwitnącej peonii, połączonej z radosnymi nutami zielonej gruszki. W nucie serca, na pierwszy plan wysuwa się wiciokrzew wraz z różą. Całość osadzona jest na drzewnej bazie.


Subtelny i pełen prostoty flakon wody toaletowej Her, łączy w sobie tradycję ze współczesnością. Nowoczesny design oraz zinterpretowana na nowo pistacjowa zieleń, uchwyciły spontaniczność i energię nowego zapachu Burberry.

Nuty głowy: zielona gruszka, truskawki, czarna porzeczka, różowy pieprz
Nuty serca: wiciokrzew, piwonia, róża, konwalia
Nuty bazy: piżmo, drewno cedrowe

Kobieca siła i pełnia życia - którym hołd składa woda toaletowa Her - zostały doskonale oddane w kampanii przez Fran Summers, która w przepełnionym fantazją świecie, odkrywa tajemnice miejskiego krajobrazu, skąpanego w świetle wschodzącego słońca. Jej majestatyczną, anielską sylwetkę uchwycił doskonały fotograf Mario Sorrenti. Ukazujący się w pierwszych promieniach słonecznych surrealizm zapiera dech w piersiach.

Oczarowana duszą miasta Fran, eksploruje jego urzekającą energię i niewymuszony indywidualizm - ucieleśnienie unikalnego charakteru współczesnej kobiety Burberry. Odważna i śmiała, z rozmarzeniem płynie przez ulice rozświetlone porannym słońcem. Jej mistyczna postać przeistacza się i unosi w stronę nieba, goniąc za nową przygodą i oglądając świat z innej perspektywy. Zerwanie z oczekiwaniami, nowe odkrycie.


Gama i ceny:

Burberry Her Eau de Toilette 30 ml / 249 zł
Burberry Her Eau de Toilette 50 ml / 375 zł
Burberry Her Eau de Toilette 100 ml / 485 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 19-04-2022

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES