Bvlgari Goldea The Roman Night Absolute - nowa woda perfumowana

<
Gallery image
>
Bvlgari Goldea The Roman Night Absolute 1
<
Bvlgari Goldea The Roman Night Absolute 1Bvlgari Goldea The Roman Night Absolute 2Bvlgari Goldea The Roman Night Absolute 3Bvlgari Goldea The Roman Night Absolute 4Bvlgari Goldea The Roman Night Absolute 5Bvlgari Goldea The Roman Night Absolute 6Bvlgari Goldea The Roman Night Absolute 7
 
>
 
 

Śmiała, zmysłowa i niczym nieskrępowana, Bella Hadid uosabia nieomylny rzymski glamour Bvlgari, jako twarz najnowszego zapachu, Goldea The Roman Night Absolute.

Pomyśl złoto. Pomyśl Bvlgari. W świecie Goldea, Włoski Dom Jubilerski i Perfumeryjny przedstawia najpiękniejszy metal szlachetny świata jako nocną boginię, symbolizującą jedyne w swoim rodzaju światło Rzymu i majestat jego dawnych ulic nocą. Nazwana od słowa dea, z łaciny - bogini, Goldea The Roman Night Absolute jest najbardziej luksusową, intensywnie uwodzicielską kreacją w kolekcji, zniewalającą zmysły fascynującą, złotą poświatą.


Czarująca, piżmowo - szyprowa woda perfumowana autorstwa Mistrza Perfumeryjnego Alberto Morillasa, ewokuje piękno i tajemniczość Rzymu, jego niekończących się możliwości nocnych przygód. Z intensywnie zmysłowym czarnym piżmem, ciepłymi owocami, paczuli i jaśminem, zniewala śmiałym połączeniem uzależniających nut i obiecuje noc nieokiełznanej namiętności i euforii.

"Zaprojektowałem absolut nasączony zmysłowością, zapach o bezgranicznych możliwościach, zadziwiający niespodziewanymi zwrotami, błyskawicznie hipnotyzujący, zanim zawładnie wszystkim zmysłami - ekstremalnym, ultra-zmysłowym napięciem, którego braku dłużej już nie będziesz mogła wytrzymać" - mówi Alberto Morillas.

Zainspirowana nowoczesną muzą, Goldea The Roman Night Absolute to zapach dla silnej, niezależnej kobiety, pełnej kobiecego blasku, która podejmuje własne decyzje i kontroluje swój los. Ten nocny klejnot to wolny duch, który udaje się tam gdzie zechce i oczarowuje każdego kogo spotka na swej drodze.


Kompozycja:

Olśniewający początek

Zniewalająca, ekscytująca, piżmowo - szyprowa sygnatura.
Obietnica intensywnych i niezapomnianych wrażeń.


Kwiatowe serce

Pysznie uwodzicielskie nuty czarnej śliwki i płatków kwiatu pomarańczy błyskawicznie zawładną zmysłami, na zawsze.


Zniewalająca głębia

Czarne piżmo, najgłębsze i najciemniejsze, najbardziej zmysłowe z piżm, otula zmysły wraz z aksamitnym paczuli i akordem krystalicznego mchu.


Ceny:
30 ml / 279 zł
50 ml / 419 zł
75 ml / 499 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Douglas i na www.douglas.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 28-12-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności