Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight i Bvlgari Man in Black - dla Niej róże, dla Niego nuty orientu

<
Gallery image
>
Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight i Man in Black 1
<
Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight i Man in Black 1Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight i Man in Black 2Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight i Man in Black 3Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight i Man in Black 4Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight i Man in Black 5Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight i Man in Black 6
 
>
 
 

Rose Goldea Blossom Delight to kompozycja zainspirowana delikatną świeżością pączków róży na granicy kwitnienia. Trzy poziomy piramidy zapachowej reprezentują wszystkie aspekty róży. Bvlgari Man in Black to neo orientalna woda perfumowana: doskonała harmonia kontrastów o sygnaturze otulającej zmysłowości i mocy uwodzenia.


Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight - wszystkie aspekty róży

Ten lśniący zapach opowiada o dziewczynie na granicy kobiecości. Tam, gdzie Rose Goldea emanuje spokojem, pewnością siebie i ponadczasowością, Rose Goldea Blossom Delight jest spontaniczna, wibruje pozytywną energią i śmiałością. To ekspresja nowego pokolenia kobiet. Rose Goldea Blossom Delight to zapach dla nowoczesnej kobiety śmiałej, pełnej pasji, niepokornej, gotowej do spełnienia własnych marzeń. Inspiruje wszystkich, których spotyka na swej drodze, roztaczając prawdziwie autentyczną aurę, bez udawania.


Kompozycja

Na świecie jest tyle róż, ile kobiet, a każda z nich jest równie wyjątkowa róża, ulubiony kwiat Mistrza perfumeryjnego Alberto Morillasa jest wolnym duchem w Rose Goldea Blossom Delight. To kompozycja zainspirowana delikatną świeżością pączków róży na granicy kwitnienia. Dzięki charakterystycznej złożoności, Alberto Morillas odtwarza delikatność płatków i ulotną magię tego okresu przejściowego. Aby przywołać euforię i obfitość tego i nadać zapachowi charakterystyczną sygnaturę Bvlgari, Mistrz perfumeryjny Alberto Morillas użył jednego z najbardziej pociągających i najcenniejszych klejnotów zapachowych świata perfum: absolutu bułgarskiej róży.


"Podczas zbiorów każdą różę charakteryzuje niepowtarzalny zapach, dostarczając rzadki ekstrakt z niezliczonymi niuansami, które nigdy nie przestają mnie zadziwiać. Dla mnie róża to potężny eliksir radości i kobiecości. W kompozycji Rose Goldea Blossom Delight chciałem uchwycić jej pełny zakres naturalnych walorów świeżość pączków o wschodzie słońca, żywe zielone liście i magiczny kwiat, który powoli otwiera się, by uwolnić swój wspaniały zapach. Wyobraziłem sobie różę we wszystkich jej aspektach, aby stworzyć kreację, która jest wibrująca, wyrafinowana, nowoczesna i atrakcyjna dla wszystkich kobiet, które kochają ten kwiat" - Alberto Morillas, Mistrz Perfumeryjny


Piramida zapachowa

Bvlgari i Alberto Morillas wzbogacają całą olfaktywną piramidę, od nut głowy po nuty serca i bazowe różą. Te trzy poziomy reprezentują wszystkie aspekty róży, od pąków do kwitnienia. Zapach otwiera się wibrującą energią i rześką młodością różanych liści, a następnie ujawnia beztroską świeżość pączka róży, na koniec prezentując pudrowe atrybuty płatków, by wreszcie otworzyć się, osiągając szczyt z bujnym, pięknym kwiatem.

Kwiatowy, różany, piżmowy

Nuty głowy: liście fiołka, zielona papaja, absolut jaśminu
Nuty serca: płatki róży, pączki róży, akord konwalii
Nuty bazy: absolut róży bułgarskiej, białe piżmo, szara ambra


Ceny:
Woda perfumowana 30 ml / 289 zł
Woda perfumowana 50 ml / 419 zł
Woda perfumowana 75 ml / 519 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl


Bvlgari Man in Black - nuty orientu

Bvlgari Man in Black to neo orientalna woda perfumowana: doskonała harmonia kontrastów o sygnaturze otulającej zmysłowości i mocy uwodzenia, której nikt nie chce się opierać. Niezwykły zapach, którego kody olfaktywne wyrażają wszystkie paradoksalne niuanse współczesnego mężczyzny. Nieomylnie przyciągający uwagę, uwodzicielski, niemal hipnotyczny zapach, dedykowany mężczyźnie, który jest uosobieniem bardzo nowoczesnej, oczywistej męskości o nadzwyczajnej mocy uwodzenia.


Piramida zapachowa

Ambrowo rumowy akord otwiera zapach eksplozywną, korzenną nutą, która natychmiast uzależnia. Subtelne przyprawy napotykają narkotyczną sygnaturę ambrowego rumu, tworząc zaskakujący, przyciągający, słodki akord.
Skórzano kwiatowe serce, zapach ewoluuje w stronę emocjonalną, koncentrując się na magnetycznej, okazałej tuberozie. Tajemnicza natura irysa w połączeniu ze szlachetnością skóry nie pozostawia wątpliwości co do męskości zapachu.
Zmysłowa i intensywna głębia, o ambrowym charakterze wywodzi się z ciepłej, fascynującej żywicy i siły gwajakowego drzewa. Tytoniowy aromat tonkowca nasycił zapach urokiem, któremu ciężko się oprzeć, akord skórzany podkreśla wyrazistość Man In Black.


Nuty głowy: naturalny rum, kardamon, elemi, cynamon
Nuty serca: tuberoza, irys, akord skórzany
Nuty bazy: żywica benzoin, bób tonka, drzewo gwajkowe

Ceny:
Woda perfumowana 30 ml / 279 zł
Woda perfumowana 50 ml / 379 zł
Woda perfumowana 75 ml / 519 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.pl


Zdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 15-12-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności