Calvin Klein CK One Gold - nowe, lśniące oblicze

<
Gallery image
>
Calvin Klein CK One Gold 1
<
Calvin Klein CK One Gold 1Calvin Klein CK One Gold 2
 
>
 
 

Ck One, dostępne w sprzedaży od 1994 roku, są jednym ze szczególnych atrybutów pokolenia nastolatków lat 90-tych i przełomu wieków. Teraz ta unisexowa kompozycja stanowiąca uwspółcześnioną wersję klasyka pokazuje nowe, lśniące oblicze. Towarzyszy jej hasło: "Bądź odważny! Wszystko czego dotkniesz zmieni się w złoto".


CK One Gold to niosący radość zapach o soczystym, świeżym, drzewnym charakterze , które łączy siłę obu płci. Energiczna świeżość w nutach głowy została uzyskana za sprawą niecodziennego połączenia figi, bergamotki i szałwii. Świetliste serce z neroli uzupełniają kwiaty jaśminu oraz fiołka. Słoneczna wetiweria nadaje kompozycji głębi i pozostawia na skórze zmysłowy, ciepły ślad uzyskany przez akordy paczuli i gwajakowca.


Charakterystyczny flakon CK One został w tej edycji oblany złotem.


Ceny:

Woda toaletowa 50 ml / 165 PLN
Woda toaletowa 100 ml / 209 PLN
Woda toaletowa 200 ml / 299 PLNAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 14-11-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności