Calvin Klein ck one Summer 2018 - promienny, energetyczny, świeży

<
Gallery image
>
Calvin Klein ck one Summer 2018 1
<
Calvin Klein ck one Summer 2018 1Calvin Klein ck one Summer 2018 2Calvin Klein ck one Summer 2018 3
 
>
 
 

ck one Summer odzwierciedla żądnego przygód ducha młodości i przekłada go na język zapachu energetycznego, cytrusowego, owocowego. Na samym początku gwałtownie wyłania się limonkowe mojito, które miesza się w sercu ze słodką i soczystą gujawą, uwalniając zawartą w owocach świeżość. W głębi nuty drzewa cedrowego dodają kompozycji ciepła, przywołując na myśl ostatnie promienie zachodzącego słońca po dniu pełnym przygód.


Zapach

Promienny, energetyczny i świeży


Nuta głowy: limonkowe mojito
Nuta serca: gujawa
Nuta bazowa: drewno cedrowe


Flakon

Jasny, odważny kolor nowej wersji kultowego flakonu ck one summer odzwierciedla intensywność letniego nieba. Szklany flakon został zaprojektowany w głębokim turkusowym odcieniu. Pośrodku widnieje na nim kontrastujące białe logo.

Opakowanie zewnętrzne ma ten sam, co flakon energetyczny turkusowy kolor. Wytłoczone logo nadaje kartonikowi wyrafinowany wygląd.
W opakowaniu znajdują się również naklejki z inspirowanymi letnimi klimatami zdjęciami kampanii reklamowej. Dzięki temu każdy użytkownik może stworzyć sobie własny letni flakon ck one summer z wizerunkiem palmy lub brzegu morza.


Reklama

Kampania reklamowa ck one Summer jest hołdem złożonym młodemu pokoleniu, odważnemu i żądnemu przygód. Jej twórcą jest Connor Franta – artysta dobrze znany użytkownikom YouTube, twórca interdyscyplinarny, najbardziej popularny autor New York Timesa, rzecznik środowisk LGBTQ+.
Kampania reklamowa ukazuje oszałamiający kolaż zdjęć z letniej podróży Connora, przesyconych klimatem lata, przedstawiających młodych ludzi, architekturę i krajobrazy, które razem utożsamiają ideę ck one Summer.


Cena:
Woda toaletowa 100 ml / 189 złAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 11-06-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności