Calvin Klein CK One Summer 2020 - dynamiczny, porywający, wielobarwny

<
Gallery image
>
CK One Summer 2020 1
<
CK One Summer 2020 1CK One Summer 2020 2CK One Summer 2020 3CK One Summer 2020 4CK One Summer 2020 5
 
>
 
 

Dynamiczny, porywający, wielobarwny... CK One Summer 2020 eksploduje musującą świeżością kłącza imbiru i długo wybrzmiewa drzewnymi, zmysłowymi nutami głębi. Kontrast tych składników przypomina letnie popołudnie, kiedy wciąż utrzymujące się ciepło dnia napotyka ożywczą oceaniczną bryzę.


Słońce rozpala wszystko na swojej drodze.
Żywe odcienie błękitu, odbijające się od nadmorskiego basenu, odzwierciedlają ciepło letniego dnia.


Kategoria zapachu: cytrusowo-drzewny

Nuty głowy: kłącze imbiru, mandarynka, sól morska
Nuty serca: szałwia, zioła porastające wydmy
Nuty głębi: sandałowiec, ambra, balsam benzoiny

Kreator zapachu: Laurent Le Guernec


Reklama

Kampania reklamowa CK One Summer odzwierciedla esencję lata wielobarwnymi i młodzieńczymi zdjęciami, których twórcą jest Joe Cruz. Artysta słynie z odważnych linii oraz wykorzystywania wyrazistej kolorystyki. Szata graficzna zwraca na siebie uwagę neonowymi odcieniami, które zdobią obraz ukazujący idealne letnie popołudnie, inspirowany pocztówką. 


Flakon i opakowanie

Legendarny flakon CK One przybrał w edycji 2020 odcień matowoturkusowy. Flakon ma neonowe logo w kontrastującym żółtym kolorze oraz żółty korek. Jego design stworzono we współpracy z Joe’m Cruzem. 


Cena:
Woda toaletowa 100 ml / 209 zł


Zdjęia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 15-06-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności