Calvin Klein Women Eau de Parfum Intense - odważny i inspirujący zapach dla kobiet

<
Gallery image
>
Calvin Klein Women Eau de Parfum Intense 1
<
Calvin Klein Women Eau de Parfum Intense 1Calvin Klein Women Eau de Parfum Intense 2Calvin Klein Women Eau de Parfum Intense 3
 
>
 
 

Nowy zapach Calvin Klein Women Eau de Parfum Intense zachowuje DNA oryginalnej kompozycji Calvin Klein Women i dodaje do niej unikatowe nuty, które wzmacniają strukturę zapachu, by stworzyć otulający, intensywny bukiet drzewno-kwiatowy. To zapach dla odważnych kobiet - inspirujący, silny i zmysłowy.


Odważny, autentyczny, śmiały

Zapachem Calvin Klein Women Eau de Parfum Intense, Calvin Klein Women wciąż afirmuje współczesną kobietę ze świeżym spojrzeniem na wieloaspektową tożsamość dzisiejszej kobiecości. To zapach stworzony dla kobiet, które są odważne w swoich wyborach i silne w działaniach – dla kobiet, które mają śmiałość.


Zapach

Nowy zapach Calvin Klein Women Eau de Parfum Intense zachowuje DNA oryginalnej kompozycji Calvin Klein Women i dodaje do niej unikatowe nuty, które wzmacniają strukturę zapachu, by stworzyć otulający, intensywny bukiet drzewno-kwiatowy.

Kompozycja promiennego i musującego kwiatu pomarańczy w nucie głowy, zmysłowego i aksamitnego fiołka w nucie serca oraz drzewnej bazy, którą określa sandałowiec – wszystko to dodaje zapachowi intensywności. Finalna struktura jest żywa i dynamiczna, obdarzona głęboką zmysłowością, która nasila się i narasta.

Nuta głowy: kardamon SFE, bergamotka, cytryna
Nuta serca: kwiat pomarańczy FirNat, jaśmin, akord czarnego fiołka
Nuta głębi: paczula, olibanum, sandałowiec

Kreatorka zapachu: Honorine Blanc


Reklama

W nowej reklamie prasowej Anne Collier ukazała postacie Lupity Nyong’o i Saoirse Ronan w środowisku, które odzwierciedla śmiałego ducha Calvin Klein Women Eau de Parfum Intense.

Nowy cykl zdjęć martwej natury odzwierciedla indywidualność i wyjątkowość kobiecych rąk, które splatają się, by chwycić flakon Calvin Klein Women Intense. Obraz odwołuje się do nadrzędnej koncepcji, która podkreśla kolektywizm kobiet.


Flakon i opakowanie

Szata graficzna Calvin Klein Women Eau de Parfum Intense, stworzona przez Suzanne Dalton we współpracy z artystką Anne Collier, łączy w sobie świat mody, sztuk pięknych i fotografii.

Przezroczyste szkło falkonu i opakowanie zewnętrzne ukazano w nowej odsłonie: łagodny brzoskwiniowy płyn zapachu łączy tradycyjną i ponadczasową kobiecość z nowoczesnymi kodami estetyki.


Gama i ceny:

Woda perfumowana 30 ml / 255 zł
Woda perfumowana 50 ml / 355 zł
Woda perfumowana 100 ml / 455 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 08-08-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności